אוהב ספורט? בוא ללמוד חינוך גופני לתואר ראשון

אוהב ספורט? בוא ללמוד חינוך גופני לתואר ראשון

כל המידע על לימודי תואר ראשון בחינוך גופני כגון, תנאי קבלה, היכן לומדים, אפשרויות תעסוקה

נפש בריאה בגוף בריא - משפט מדויק בעולם דינמי ובלתי צפוי כמו שלנו. הספורט טוב לבריאות ורבים מבינים את העניין וממלאים את מכוני הכושר מידי יום. החינוך לכך מתחיל כבר בגיל צעיר ועל כן חשוב מאוד לטפח את נושא הכושר הגופני עוד בבתי הספר והגנים. תואר ראשון בחינוך גופני יאפשר לכם לטפח את דור העתיד ולחנכו לחיים ספורטיביים ובריאים.

תכני הלימוד


לימודי חינוך גופני מחולקים לשלוש יחידות לימוד.

יחידה ראשונה תתמקד בלימודי הספורט והחינוך גופני ויכללו נגיעה בכל לימודי היסודות והמבוא של תחומי הפיזיולוגיה, פסיכולוגיה, סוציולוגיה, כימיה, והאנטומיה. כמו כן יושם דגש על היסטורית הספורט והכרת ענפיה השונים. במהלך יחידה זאת אף יבחר כל מועמד התמחות מקצועית לתעודת מדריך מורשה. כדורגל, כדורסל, כדוריד הם רק מעט מאפשרויות ההתמחות בהם ניתן לבחור.

יחידה שנייה תתמקד בלימודי חינוך והכשרה להוראה ותיתן לתלמיד את כל הדגשים ההכרחיים לעבודתו של כל מורה לחינוך גופני. הלימודים יתנו דגש על דרכי ההוראה השונות, מהו תכנון לימודים נכון, ואף יינתן פרק נרחב לעבודה ותקשורת מול אוכלוסיות מיוחדות. בסיום יחידה זאת יבצע כל תלמיד תקופת התנסות בבתי הספר היסודיים והעל יסודיים.

יחידה שלישית תתמקד בלימודי מגמה אותם כל תלמיד יבחר. היחידה תחולק לחלק עיוני בו ייחשף התלמיד לכל החומר התיאורטי והמקצועי תוך ביצוע סימולציות ותרגילים, כאשר בסופו יידרש כל תלמיד לתקופת סטאג' והתנסות מעשית.

המגמות בהם ניתן לבחור הן מגוונות וייחודיות וכוללות מסלולי לימודים רבים. התמחות בעבודה מול הגיל הרך, אוכלוסיות מיוחדות ואף הדור השלישי וקשישים. מגמה העוסקת בשיקום חולים עם התמקדות בחולי לב בעיקר שלהם השיקום הגופני חשוב במיוחד. מסלול המתעסק בעיקר בתנועה ויציבה והקניית הרגלים נכונים לקבוצות שונות באוכלוסייה. וגם מגמת ניהול ספורט שבלעדיה שום ארגון חינוך גופני לא יוכל להתקיים כראוי.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה יחסית אחידים וכל מוסדות הלימוד דורשות תעודת בגרות בממוצע 85 לפחות. פסיכומטרי מעל 450 וציון משולב 525 לפחות, רקע ספורטיבי ורצוי גם הדרכתי, ראיון אישי ומבחנים מעשיים הבודקים ידע וכושר גופני, וכמובן בדיקת מאמץ רפואית. חלק מהמוסדות אף דורשות מבחן כניסה בעברית.

משך הלימודים


משך הלימודים הוא בין שלוש לארבע שנים והם כוללים גם תקופת התמחות של שנה. בנוסף ישנם מוסדות המציעים מסלול מואץ של חמש שנים המאפשר לימודי תואר ראשון ושני.

מוסדות לימוד


ישנם מספר מוסדות בולטים בהם ניתן ללמוד חינוך גופני לתואר ראשון. מכון וינגייט הוא הידוע מכולם, כאשר גם מכללת סמינר הקיבוצים  ומכללת אוהלו בקצרין מאפשרות מסלול לימודים נרחב. גם הציבור הדתי הבין את חשיבות החינוך הגופני ומפעיל מסלול במכללה האקדמית גבעת וושינגטון.

אפשרויות תעסוקה


בוגרי לימודי חינוך גופני יוכלו להשתלב כמורים, מדריכים ומאמנים בבתי ספר, מרכזים קהילתיים ועמותות ספורט שונות.
 

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 3 מוסדות לימוד ובהם 3 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
מכללת סמינר הקיבוצים
סמינר הקיבוצים. להצליח ולהישאר בן אדם
כתובת: דרך נמיר 149, תל-אביב
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
תואר ראשון בחינוך ותעודת הוראה בחינוך גופני
המכללה האקדמית לחינוך גבעת ושינגטון
יחס אישי ברמה אקדמית
כתובת: ד.נ אבטח מיקוד 79239,
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
תואר בוגר הוראה B.Ed בין - מסלולי (גן - י"ב או א'-י"ב - בהתאם לתת ההתמחות ) - חינוך גופני
המכינה הקדם אקדמית- וינגייט
המכללה לחינוך גופני וספורט במכון וינגייט
כתובת:
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
בעמוד זה נמצאים 3 מסלולי לימוד בתחום לימודי חינוך גופני , ב-3 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בלימודי חינוך גופני אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
סגור