פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אביב | 21:50  02/05/15
שלום אני בת 29(נשואה עם ילדים ) מאוד מאוד רוצה להתחיל לעשות משהו בחיי צאז הצבא התחתנתי והשקעתי את זמני בלהיות אמא ועכשיו אני רוצה לעשות משהו לעצמי וללמוד משפטים או קרימינולוגיה הבעיה העיקרית שאין לי בגרות וכמובן לא פסיכומטרי ראיתי שיש דרך של מכינה קדם אקדמית לבני 30 אבל זה אומר שאצטרך ללמוד במכללה? מה שאומר ששכר הלימודים יהיה מטורף ולא אוכל לעמוד מזה שקלתי לעשות בגרויות אבל גם זה יקח זמן וכסף ואני לא יודעת מה בדיוק כדאי לעשות אני לא רוצה לעשות טעויות ולבזבז זמן יקר גם ככה אני מרגישה זקטנה מידי וכועסת על עצמי שחכתי עד עכשיו תודה מראש
שלום אביב, יש מקומות שלא תצטרכי בגרות או פסיכומטרי כמו למשל בבית ברל http://www.ilimudim.co.il/i/school-of-government/p/268
סגור