פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שלום, השתחררתי מהצבא .. ועכשיו אני מחפש את עצמי.. אני מעוניין לדעת האם מכללת סלע היא טובה? קיבלתי הנחה משמעותית.. במקום 35 אלף 12 וחצי לטובת קורס פיתוח.. משך הקורס 9 חודשים. השאלה אם הם טובים ? או עדיף כבר ללכת לתואר אקדמי? מה אתם ממליצים? בברכה, קובי
שלום, זה תלוי גם במה שאתה מוכן להשקיע גם בזמן וגם בכסף. תואר אקדמי נמשך 3 שנים. תואר אקדמי בד"כ פותח יותר אפשרויות.
ברור שאני רוצה להשקיע והרבה אני פשוט עדיין לא יודע מה אני אעשה במהלך התואר. בגלל זה שקלתי ללכת לקורס שיכניס אותי לשוק העבודה ובמהלך זה אני אוכל ללמוד לתואר.. השאלה אם זה כדאי? והאם המכללה הזו נחשבת לטובה ? או גון ברייס עדיפה?
אתה צריך לדבר עם סטודנטים משני המקומות ולקבל חות דעת
זהו שאין לי את מי לשאול.. בגלל זה שאלתי כאן.. אבל מה כדאי?.. אקדמאי או קורס?
אתהה יכול לבקש מהמוסדות לדבר עם סטודנטים. לגבי אקדמי או קורס אין תשובה חד משמעית זה תלוי בהרבה גורמים ובעיקר ברצון שלך
המוסדות האלה יפנו אותי לסטודנטים שהם רוצים.. הכוונה לסטודנטים שהצליח להם או שהם מרוצים.. ודווקא אני רוצה לשמוע את האמת.. ואיך אני אדע שזה באמת סטודנטים ולא "שחקנים".. ודבר נוסף הרצון שלי הוא להצליח! תוכלי להגיד לי מה מומלץ בשוק? לאיזה תחום ? פיתוח ? בודק תוכנה?.
המוסדות האלה יפנו אותי לסטודנטים שהם רוצים.. הכוונה לסטודנטים שהצליח להם או שהם מרוצים.. ודווקא אני רוצה לשמוע את האמת.. ואיך אני אדע שזה באמת סטודנטים ולא "שחקנים".. ודבר נוסף הרצון שלי הוא להצליח! תוכלי להגיד לי מה מומלץ בשוק? לאיזה תחום ? פיתוח ? בודק תוכנה?.
אם יש להם סטודנטים מרוצים אז זה טוב. אתה חייב לדבר עם אנשים שעובדים בתחום כדי להבין מה מומלץ
אז לא הגעתי לפורום הנכון? אבל אני יכול לקבל ייעוץ?
איפה אני יכול לקבל ייעוץ?
אם אתה מחפש יעוץ ואתה לא כזה בטוח מה אתה כן רוצה לעשות או ללמוד, אני אישית מציעה לך את האקריו. למדתי שם שיווק באינטרנט והמרצים היו תותחים. יש להם את כל הקורסים של הייטק וכל זה. הם גם עושים שם פגישות ייעוץ, ככה שהם דיי יעזרו לך לדעת ולהבין הכל, לפני שאתה בכלל מתחיל. ככה שאתה תיפול בטעות או משהו כזה.
בהארקיו אני לא מוכן לעשות מכיון שבדקתי ואין להם תעודה של משרד התמ"ת. ואני לא מוכן לבזבז זמן בלימודים.. ללא תעודה זו.
סגור