פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

שלם לכולם, אם אתם רוצים ללמוד לפסיכומטרי או להשלים בגרויות, לא ממליצה לבחור בהיי קיו בתור המוסד הנבחר. אז, ברצוני לשתף אתכם בעוגמת נפש שהיי קיו היקרים, סניף ראשון לציון ביחד עם המנהלת הקודמת שקמה והמנהלת העכשווית מאי ביצעו לי. אז בחודש פברואר נרשמתי לקורס מתמטיקה והציעו לי גם על הדרך קורס פסיכומטרי ונאמר לי בפירוש שניתן לבטל עד חודש לפני הפסיכומטרי שהיה אמור להתחיל במאי. לאחר שבוע החלטתי שאני לא מעוניינת בפסיכומטרי, החזרתי את כל הספרים וביקשתי את כספי בחזרה, בשווי 5111 ש"ח מדמי הפיקדון. עד היום אני מחכה לצ'ק. כשיצרתי קשר עם היי קיו, לאחר שהלכתי להירשם לאוניברסיטה ורציתי לשלם עם הפיקדון, ואני מגלה שכמעט ולא נשאר לי כסף, הבנתי שהכסף לא הוחזר לי. אז כמו שציינתי, יצרתי קשר עם היי קיו, עם המנהלת החדשה מאי, שטענה אמנם לא מפורשות אבל רמזה זאת שאני שקרנית וקיבלתי את הכסף בחזרה, בעוד שלעולם לא קיבלתי צ'ק, המכתב היחיד שקיבלתי מהיי קיו היה חשבוניות, ושלחתי למאי תמונות ותיעודים על הכל. נאמר לי שלא יישלח לי צ'ק עד שלא אלך לבנק להוציא אישור אולי מחוסר ידיעה שהבנק הוא לא זה שאחראי על הפיקדון, אמנם הכסף נמצא בבנק (הפועלים או לאומי) אבל מי שאחראי בפועל זה שירות הביטחון. אז שלחתי למאי תמונה שמראה בבירור וכמובן שאצרף אותה להודעה והסברתי לה את כל המצב, ושכאן כתוב בבירור שהכסף נלקח. אך שוב התשובה הייתה שלילית. והכסף לא נראה באופק. הדיבור היה לא מתאים, במיוחד לא לחברה כזאת גדולה בישראל. לעולם לא אמליץ לאף אחד מקרוביי להירשם להיי קיו. וגם לכם אני לא ממליצה! לקחת כסף זה מאוד פשוט, אבל כשמדובר בלהחזיר. אין עם מי לדבר. אז, אמשיך במלחמתי לקבל את הכסף שלי, מהפיקדון שלי, לאחר ששירתתי בצה"ל וזכותי הייתה לקבל את הסכום הזה ולממש אותו היכן שאני ארצה. אז, מאחלת לכולם בהצלחה. ותזכרו עדיף להשקיע קצת יותר אולי לחברות שאפשר לסמוך עליהם. על היי קיו? בהחלט לא. וגם לא על כוח האדם שנבחר. לא המורים, ולא המנהלים.
סגור