פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

דנה | 14:46  12/08/16
שלום, אני שוקלת ללכת ללמוד סיעוד, אבל איך אפשר ללמוד 4 שנים בלי לעבוד?? האם אפשר כבר אחרי שנתיים להשתלב בשוק העבודה? האם הלימודים הם כל ה4 שנים באותה בתכונת אינטנסיבית? אשמח לתשובה ממשהו להצליח ללמוד סיעוד וגם קצת לעבוד בזמן הלימודים. אני בת 35 וגם אמא ל3. תודה...
מריה | 23:23  14/08/16
כל שנה והקצב שלה. בהתחלה זה לימודים עיוניים ורק בבוקר ככה שכל ערב את בבית עם הילדים, וכן צריך ללמוד ולחזור על החומר. כשיש התנסויות זה משהו אחר, לפעמים אפשר לעשות התנסות במשמרות. לעבוד אפשר כל הזמן - בנות שלמדו איתי להסבת אקדמאים עבדו במשרות חלקיות שונות - מזכירות, חלוקת עיתונים, הנהלת חשבונות, מלצרות ועוד. כל אחת לפי מצב הכלכלי. משנה שניה אפשר לעבוד במשרת סטודנט בבית חולים או בית אבות, שכר יחסית טוב, אבל כמובן שעבודה היא על חשבון זמן שלך בבית. אני בחרתי לא לעבוד וחסכנו וחיינו ממשוכרת אחת 2.5 שנים, לא נסענו לחו"ל ולא קנינו דברים גדולים ויקרים. מאוד חשוב אם יש לך תמיכה של בן זוג, ומשפחה מורחבת לעזור בכל דבר- ילדים, בישולים, בית. מה שבטוח שזה משתלם לגמרי - כשעובדים במשרה מלאה ובמשמרות, יש משכורת טובה. בהצלחה
מנהלת פורום | 12:25  15/08/16
יש במאיר תוכנית לימודים מיוחדת לאמהות ובה לומדים רק עד השעה 13.00. כדאי לך לברר שם כי אומנם לומדים עוד סמסטר אבל זה שווה בעיניי לסיים כל יום ב-13. טלפון: 09-7471598 בהצלחה!
דנה | 18:43  19/08/16
האמת שאין לי בעיה ללמוד עד 15:00 16:00. אני ראיתי תוכנית שהייתה פעם תואר בשנתיים. זה ממש מעניין אותי, לא הסבה אלה ממש תואר, היה פעם משהו כזה דרך משרד הבריאות. קיים כזה היום?
ני | 12:43  18/08/16
את מדברת על הסבת אקדמאים (שנתיים וחצי-שלוש) או על תואר ראשון בסיעוד (ארבע שנים)? ההבדל הוא משמעותי.
דנה | 18:40  19/08/16
אני מדברת על תואר. לא הסבה...
מנהלת פורום | 10:52  29/08/16
אז את מדברת על לימודים מלאים. מינימום 4 שנים. אין פחות מזה. חייבים בגרות מלאה ופסיכומטרי. יש תוכנית לאמהות במאיר עם תואר של אוניברסיטת תל אביב.
סגור