פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

היי, אני סטודנטית שנה ב' לנטורופתיה ובעלת תואר ראשון בהצטיינות במדעי החברה. מאוד חשוב לי לרכוש ידע מעמיק בתחום הנטורופתיה, ללמוד לתואר ד"ר לנטורופתיה ובהמשך ph.d ואני מעוניינת לדעת כיצד עליי לעשות זאת. האם על מנת להפוך, בסופו של דבר לד"ר לנטורופתיה, אצטרך להמשיך את לימודיי באחת מארבע אוניברסיטאות בארצות-הברית או בקנדה? מה שמות האוניברסיטאות ומה מציעים, למשל, במרסי קולג' לעומת אוניברסיטת באסטיר שבסיאטל האם אוכל להתקבל על בסיס תואר ראשון מדיצפלינה שונה או שאצטרך להשלים לתואר ראשון (במדעי החיים לדוגמה)? האם יש אפשרות באוניברסיטאות אלו ללימודים מקוונים (און-ליין)? ממש אודה לך אם תוכל לענות תשובה מפורטת דיה, היות ואין מענה ברור לגבי שאלות אלו, ולכן דרכי עדיין לוטה בערפל. תודה מראש
גיל וינבאום | 16:38  20/06/10
שלום שרון, ישנן מכללות בישראל שלהם הסדרים עם מכללות שונות בעולם. ישנן בישראל מס' מכללות שלהן הסדר עם מכללה ספציפית (דוגמת מרסי שציינת). אך לכל מכללה יש את ההסדר שלה. כיוון שאיני יודע היכן את לומדת, אני לא מכיר את הפרטים וההסכם של המכללה בה את לומדת ולכן לא אוכל לתת לך יעוץ פרטני. באופן כללי, יש מספר מוסדות לימוד בארה"ב ומספר אוניברסיטאות בקנדה ואירופה שלהן יש את הזכות להעניק תואר ND אקדמי או תואר PhD. אני לא מבין מדוע "דרכך לוטה בערפל". כל מה שעלייך לעשות הוא לפנות למזכירות המכללה בה את לומדת ולבקש פרטים (אם ישנם כאלה) לגבי הסכמים בינלאומיים שיש למכללה שלך. ולפעול בהתאם להנחיות שתקבלי מהם. כל תשובה אחרת, מבלי להכיר את הנתונים לגבייך היא לא מקצועית ו/ או מדוייקת. מקווה שעזרתי רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום www.mashlima.co.il
סגור