פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

שרון | 09:36  28/06/10
היי, אני סטודנטית שנה ב' לנטורופתיה במכללת רידמן ובעלת תואר ראשון בהצטיינות במדעי החברה. מאוד חשוב לי לרכוש ידע מעמיק בתחום הנטורופתיה, ללמוד לתואר ד"ר לנטורופתיה ובהמשך ph.d ואני מעוניינת לדעת כיצד עליי לעשות זאת. 1) האם על מנת להפוך, בסופו של דבר לד"ר לנטורופתיה, אצטרך להמשיך את לימודיי באחת מארבע אוניברסיטאות בארצות-הברית, בקנדה או בארופה? 2) מה שמות האוניברסיטאות? 3) מה מציעים, למשל, במרסי קולג' לעומת אוניברסיטת באסטיר? 4) האם אוכל להתקבל, על על בסיס התואר הראשון שיש לי, או שאצטרך להשלים לתואר ראשון במדעי החיים לדוגמה? 5)עד כמה הלימודים במרסי קולג' נחשבים למקצועיים ומתאימים לתחום הנטורופתיה? קיבלתי במזכירות פרטים לגבי מרסי קולג' אך הבנתי שהתואר שלהם כללי ואני כאמור רוצה בסופו של דבר לקבל תואר מוכר ובהמשך ph.d ולא תואר כללי. (כאמור כבר יש לי תואר ראשון) ממש אודה לך אם תוכל לענות תשובה מפורטת . תודה מראש
גיל וינבאום | 14:07  28/06/10
שלום שרון, בהמשך לתשובתי, כאן בפורום: השאלות שאת מעלה הן מצויינות, אך אין זה הפורום לנושא. זהו פורום של מתעניינים בלימודי רפואה משלימה ולא פורום סטודנטים לנטורופתיה (או כל מקצוע אחר בתחום). אני ממליץ בחום כי תשבי עם האחראי/ת על הנושא במכללה בה את לומדת. תבהירי את השאלות שלך, זה יקח להם קצת זמן.... אך הם יחזרו אלייך עם תשובות מסודרות ומקצועיות. כנ"ל לגבי מרסי: אני ממליץ על תואר בפסיכולוגיה כבסיס ללימודי המשך ולא תואר ראשון כללי ברפואה משלימה.... אבל שוב, זה תלוי בהסכמים ואופי ההתקשרות של המכללה בה את לומדת מול הגופים הבינלאומיים. לכן הם אלא שיספקו לך את התשובה הנכונה. מקווה שעזרתי רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום www.mashlima.co.il
סגור