פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

יעל | 03:05  15/02/11
שלום, רציתי בבקשה לברר לגבי לימודי נטורופתיה בקולג' לרפואה משלימה. האם תוכל בבקשה לומר לי בממוצע, כמה שעות לומדים בשבוע? אני פשוט מתלבטת האם אוכל להרשם מבחינת המשך עבודה בעבודה הנוכחית שלי. האם יש 3 סמסטרים בשנה או 2? והאם ניתן להגיד שיש מסה מאוד גדולה של חומר שצריך לזכור למיבחנים? זה נושא שדי מרתיע אותי. למשל, התחלתי ללמוד פסיכולוגיה באונ' הפתוחה והספקתי. מאוד אהבתי את הנושא, קיבלתי ציונים מאוד טובים על מטלות ההגשה, אך הבעיה היתה בלשנן כמות גדולה של חומר למבחנים. לנושא הנטורופיה אני גם מאוד מתחברת. תודה מראש
גיל וינבאום | 19:55  16/02/11
שלום יעל, לגבי החלק הראשון של שאלתך- ראי את תשובתי לורד, כאן בהמשך הפורום. לגבי הצלחה בלימודים: כל מי שלומד- לומד גם על עצמו ולכן הלימודים הם מאתגרים ומספקים גם יחד.... כשזה המצב: המטלות הן כבר לא מהוות נטל והן רק מקדמות אותך למטרה- להיות מטפלת שנוגעת בחייהם של הרבה אנשים ולהפוך אותם לטובים יותר. כשתחום הלימוד שאת בוחרת הוא זה הנכון לך- את לא תרגישי את הקושי- את תההני מהאתגר. אסיים בציטוט מדבריו החכמים של אושו: "כשהנעל מתאימה- הרגל נשכחת" מקווה שעזרתי רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום www.mashlima.co.il
סגור