פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

שירי | 16:05  22/09/12
שלום, אני מתעניינת בלימודי הרבליסט קליני היות ואני מחפשת תחום שיקנה לי מקצוע (בזמן קצר יחסית- 1500 שעות) אך שגם אתחבר אליו (היות והוא משלב גם צמחים שאני מאוד אוהבת וגם מדע מערבי) שאלתי היא האם יש עבודה בתחום זה בכלל (האם זה תחום מוכר ומבוקש) ובקופות החולים בפרט? ומה המלצתך לגביי לימודים אלו באופן כללי. תודה מראש שירי
ד"ר גיל וינבאום | 17:55  23/09/12
שלום שירי, הרבליסט הוא תחום טיפולי השייך למשפחת המקצועות "התרופתיים-טבעיים". ז"א, שאת תתני למטופל צמח או מספר צמחים= פורמולת צמחים בהתאם למצבו הבריאותי (פיזי. נפשי. אנרגטי) את הטיפול עצמו המטופל עושה בבית ע"י לקיחת הצמחים. אני מעדיף מקצוע שיש בו גם כלים אבחוניים בקליניקה, גם כלים טיפוליים בקליניקה וגם הנחיות לבית לרבות נטילת תרופות טבעיות. לגבי הצד בכלכלי: כמובן שאם תטפלי בצמחים בלבד, יהיה לך מאוד קשה להתפרנס רק מזה כי כל מטופל יגיע בממוצע ל-4 פגישות. כך שאת תזדקקי להמון מטופלים חדשים כל חודש להבדיל ממקצוע שבו מבצעים סדרות של טיפולים...מקווה שעזרתי רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום-ND CA www.mashlima.co.il
סגור