פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.
 
גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

 
ריקי | 10:33  14/07/15
הי אשמח לעזרה לפני כחודש התלבטתי קשות בין לימודי נטורפתיה ברידמן או קמפוס ברושים . בסוף נירשמתי לרידמן וכבר שילמתי להם לשנה ... ומאז שמעתי כמה וכמה אנשים שממליצים יותר על ברושים ואפילו אמרו לי שכדאי לבטל ברידמן ולהירשם לברושים.ואני לא יודעת מה לעשות ? והאם זה באמת נכון ? ודבר שני אמרו לי גם שחבל לי על הזמן והכסף וכי אין עבודה בנטורפתיה ומאד קשה לטפל בזה באנשים זה תזונה קשה ואנשים לא רואים תוצאות במידית ורק מי שממש ממש מצליח יכול לראות בזה הצלחה , אז חבל לי כי זה לימודים לא זולים אז בגגלל זה עכשיו אני מתלבטת אולי בכלל כדאי לי לעבור לרפואה סינית ?? כי יש בזה הרבה יותר עבודה וזה גם מעניין (הייתי בפגישות יעוץ בשתי המכללות )
ריקי | 10:04  21/07/15
הפורום לא פעיל ??? אין מענה.
ד"ר גיל וינבאום ND | 10:46  28/07/15
שלום ריקי, תמיד יהיו אנשים שיגידו שאת טועה. אין זה משנה אם תפני ימינה או שמאלה.... שתי המכללות שציינת הן מהמובילות בעולם הרפואה המשלימה בישראל. ולכן, הבחירה היא בחירה נכונה ומושכלת. תחום התזונה הוא תחום מוביל. מספיק לפתוח עיתון יומי או אתר אינטרנט מוביל ולראות שהתזונה נמצאת בראש סדרי העדיפויות של הציבור ולכן יש המון מטופלים בתחום. עולם הרפואה הסינית שונה מעולם התזונה והנטורופתיה: אם לאחר פגישות ייעוץ הכווינו אותך לעולם הנטורופתיה- סימן שזהו התחום הנכון עבורך. מקווה שעזרתי. רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום www.mashlima.co.il
סגור