פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

רוני | 17:48  18/01/16
שלום, אני מעוניינת לעשות הסבה מקצועית ומתעניינת בלימודים מקצועיים ורצינים של פרחי באך. השאלה שלי היא: אילו אפשרויות תעסוקה קיימות לאחר הקורס? האם מקומות כמו קופ"ח (כללית, מכבי טבעי), מעסיקים אנשים שסיימו את הקורס הספציפי או שהם דורשים הכשרה של נטרופתיה או הומאופתיה? אני מניחה שמקומות כמו(קופח, בתי מרקחת וכו') לא מעסיקים אנשים שלמדו רק את הקורס, האם זה נכון? אילו מקומות כן מעסיקים? כמובן שיש גם את האופציה הפרטית אבל אני לא מתכוננת אליה כרגע. תודה מראש
ד"ר גיל וינבאום ND | 18:39  20/01/16
שלום לך, כיוון שמדובר בקורס קצר שאורכו בממוצע 3-4 חודשים, אין אפשרות אמיתית לפתח קריירה רק באמצעות לימוד קורס מעיין זה. קופות החולים מעסיקות מטפלים רב תחומיים שלמדו מספר שנים. לימודים שכוללים גם אנטומיה, פיזיולוגיה, פתולוגיה ובדיקות מעבדה. אם ברצונך לפנות לתחום הרפואה המשלימה כמקצוע שממנו תוכלי גם להתפרנס- הרי שעלייך לבחור המגמה או מספר קורסים. מקווה שעזרתי. רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום www.mashlima.co.il
סגור