פורום לימודי רפואה

בהנהלת: ד"ר משה כהן  |  מסר למנהל/ת הפורום
לכל המתעניינים בלימודי רפואה, רפואת שיניים שלום בפורום זה תמצאו מידע עדכני בנוגע ללימודי רפואה באוניברסיטאות השונות בישראל ובחו"ל. תוכלו להפנות שאלות הנוגעות בתנאי הקבלה לאוניברסיטאות השונות, עלויות שכר לימוד ומחיה, ובנוסף בנוגע לחיים שלאחר לימודי הרפואה (מבחני רישוי וכו').
מומלץ בחום

ד"ר משה כהן

מנהל הפורום הוא ד"ר משה כהן, רופא ובעלים של חברה בינלאומית המכינה סטודנטים ללימודי רפואה בחו"ל מכוון ומייעץ למאות סטודנטים בשנה ומקבל מידע עדכני ושוטף ממאות תלמידיו אשר לומדים באוניברסיטאות שונות בעולם.

יואל ז | 21:16  05/10/13
שלום רב! תחילה הייתי רוצה לציין שאני מעוניין להתחיל מסלול לקראת תחילת לימודי רפואה שלא בארץ, הייתי רוצה לשאול מספר דברים: איזה מדינה נותנת יחס של מחיר לרמה הכי טובה על פי דעתכם. כמו כן הייתי רוצה גם לברר אילו חברת מציעות שירותי תיווך פעילות ומומלצות בארץ (אני יודע שיש גם מספר אנשים פרטיים אשר עוסקים בכך הייתי מעוניין לשמוע ביקורת גם אליהם) הייתי מעוניין לקבל דעה על הלימודים באוקראינה באונ' אודסה ולובוב , יש לי אזרחות אוקראינית ואבא שלי וחלק גדול ממשפחתי חי שם זה יכול לשפר פלאים את חווית הלימודים שלי אך יש לי חשש שתואר ברפואה מאוקראינה אינו שימושי כול כך בארץ ובעולם. (מצטט את אבי : "אפילו אנחנו לא מקבלים את הרופאים שמסיימים לימודי רפואה פה" הם יש אמת בדבר) אשמח לדעות ולפירוט בתודה מראש יואל
ד"ר משה | 15:39  24/12/13
שלום, העלות של לימודי רפואה באירופה נעה בין 50-100 אלף שח בשנה. ומקנה לך רישיון המוכר באיחוד האירופאי לעומת זאת לימודי רפואה באוקראינה עולים כ40 אלף של (כולל מחיה)אך אינם מאפשרים לך לעבוד באירופה אלא אם תעבור בחינות רישוי. הרמה באוקראינה היא סבירה ביותר. חשוב לזכור שהשיקול במרכזי לבחירת אוניברסיטה הוא שיקול תקציבי. בהצלחה
סגור