פורום לימודי רפואה

בהנהלת: ד"ר משה כהן  |  מסר למנהל/ת הפורום
לכל המתעניינים בלימודי רפואה, רפואת שיניים שלום בפורום זה תמצאו מידע עדכני בנוגע ללימודי רפואה באוניברסיטאות השונות בישראל ובחו"ל. תוכלו להפנות שאלות הנוגעות בתנאי הקבלה לאוניברסיטאות השונות, עלויות שכר לימוד ומחיה, ובנוסף בנוגע לחיים שלאחר לימודי הרפואה (מבחני רישוי וכו').
מומלץ בחום
 
ד"ר משה כהן

מנהל הפורום הוא ד"ר משה כהן, רופא ובעלים של חברה בינלאומית המכינה סטודנטים ללימודי רפואה בחו"ל מכוון ומייעץ למאות סטודנטים בשנה ומקבל מידע עדכני ושוטף ממאות תלמידיו אשר לומדים באוניברסיטאות שונות בעולם.

 
אני מעוניינת להתחיל ללמוד באוק' 2018. הבנתי שלימודי רפואה, אנטומיה וביולוגיה מרתקים אותי והסתכלתי הרבה על מגוון מסלולים (מדעי המוח, ביואינפורמטיקה ועוד) אבל שום דבר מהם לא נראה לי מעניין כמו לימודי רפואה. עם זאת, כשאני חושבת על העתיד שלי, אני לא בטוחה שאני מעוניינת להיות רופאה ולטפל באנשים באופן יומיומי (נשמע לי מתיש ושוחק), לכן על אחת כמה וכמה מרתיעה אותי תקופת ההתמחות הארוכה שיש במסלול ועוד יותר- הקבלה ללימודים והזמן שעשוי להתבזבז על כך. התחלתי להתעניין במסלול של מחקר רפואי. נראה לי שזה עשוי לשלב את העניין שיש לי בלימודים ועבודה פרקטית שאני אוהב ואהנה ממנה. אשמח מאוד לשמוע- 1. פרטים על מסלולי מחקר של רפואה - איך זה משתלב עם לימודי רפואה רגילים? האם יש במסלול התמחות? כמה שנים המסלול? האם הקבלה אליו (אחרי שהתקבלתי לרפואה) וודאית? 2. האם יש טעם לשקול לימודי רפואה רגילים? האם יש מסלולים נוספים שעוסקים ברפואה וביולוגיה ומובילים למחקר (ואם כן, אם הם עדיפים)? אשמח לתשובות, המון תודה!
סגור