פורום לימודי אומנות

בהנהלת: אביתר שטרן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת פורום לימודי אומנות היא להוות מקום בו יישאלו כל השאלות הנוגעות ללימודי אמנות בארץ ובחו"ל. בנוסף יעסוק הפורום בכל הנושאים הקשורים במישרין או בעקיפין לתערוכות,גלריות ,מוזיאונים והתלבטויות הסטודנטים לעתיד לגבי עתידם המקצועי בתחום האמנות.

אביתר שטרן

אביתר שטרן ,מנהל מכללת ביטוי לאמנות ועיצוב,אמן בינלאומי

דנה | 08:40  29/06/09
אני מציירת, אני נהנית מאוד ממה שאני עושה, אבל אני לא רואה איך במצב הנוכחי אני יכולה לקדם את זה. חשבתי שאולי כדאי לי ללכת וללמוד תואר לאמנות שמתמקד בציור כי אני ממש לא רוצה להשאיר את זה רק כתחביב. יש למישהו עצות על מקומות לימוד טובים? שמעתי מילים טובות על המדרשה לאמנות במכללת בית ברל אבל אני אשמח לקבל תשובות מאנשים בעלי ניסיון. תודה, דנה
סיגל | 14:08  02/07/09
דנה שלום, אני לומדת במדרשה לאמנות ומתמקדת בציור ורישום בלימודים שלי ואני פשוט לא מאמין איך השנה הזאת פשוט טסה לי. יש משהו מאוד חשוב וכיפי בלימודים במדרשה לאמנות. אנחנו מעמידים עבודות שלנו בתערוכות, עובדים בסדנאות . ובכלל יש סיפוק גדול גם מההיבט המעשי ובטח שגם מהשיעורים העיוניים. בתור אחת שמבינה בציור, אני מניח שאת יודעת שיש מגוון של טכניקות וזרמים בציור וברישום. הלימוד והניסיון המעשי לגביהם בא לידי ביטוי בשיעורים עם המרצים ובעבודות שלנו. דרך אגב, אם את באמת רוצה להיות אמנית אני חושב שלדעת לקבל ביקורת היא סוג חשוב של לימוד. בתערוכות ובמיצגים שאנחנו מעמידים, המרצים עורכים ביקורות והמטרה בסופו של דבר היא שאנחנו נבין ונפנים מה רוצים מאיתנו כדי שנהיה אמנים מקצועיים וטובים יותר. בקיצור, חבל לך על הזמן (תרתי משמע...). פשוט אחלה ללמוד פה. בואי להתרשם בעצמך כי זאת הדרך הכי טובה. סיגל
מנהל פורום | 16:49  02/07/09
המקומות הם בצלאל,המדרשה לאמנות בית ברל , שנקר בהצלחה אביתר
סגור