פורום לימודי אומנות

בהנהלת: אביתר שטרן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת פורום לימודי אומנות היא להוות מקום בו יישאלו כל השאלות הנוגעות ללימודי אמנות בארץ ובחו"ל. בנוסף יעסוק הפורום בכל הנושאים הקשורים במישרין או בעקיפין לתערוכות,גלריות ,מוזיאונים והתלבטויות הסטודנטים לעתיד לגבי עתידם המקצועי בתחום האמנות.

אביתר שטרן

אביתר שטרן ,מנהל מכללת ביטוי לאמנות ועיצוב,אמן בינלאומי

גיא | 19:42  24/04/10
שלום, אני בן 30 ואני נמצא בפרשת דרכים כבר הרבה זמן. אני עובד במוסד פיננסי גדול אליו נקלעתי די במקרה. אך אני לא בנקאי. רציתי ללמוד משחק אבל מאוד חששתי , הן מהפרנסה שבתחום והן מהפחד שמא אגלה שגם בדבר היחידי שאני יודע לעשות לא אצליח (או שאגלה שאני לא טוב כפי שחשבתי) לפני כחצי שנה נולד לי בן מקסים ואיתו גם הצורך להביא לעצמי שינוי בקריירה המקצועית. (אם בכלל אפשר לקרוא לזה ככה במקרה שלי....) אני בשלבי סיום תואר ראשון באוניברסיטה הפתוחה (לימודי תקשורת). השאלה שלי: לימודי פסיכודרמה - אין לי ספק שזה מאוד מתאים לי אבל... האם יש פרנסה אח"כ? כמה מרוויחים? איפה ניתן לעבוד?
מנהל פורום | 18:01  04/05/10
ישנם כמה מקומות אך אני ממש ממליץ על מכון כוונים בניהולו של עודד נווה. מקום רציני ויצירתי מאוד. דבר שם עם שלהבת לגבי כל הפרטים . בהמלצת אביתר בהצלחה
איתן | 16:41  05/05/10
גיא שלום, אני סיימתי תואר שני בפסיכודרמה לפני כמה שנים ורציתי לחזק את ידך, גם אני חששתי מהתחום בהתחלה (לא מהמניעים שלך אלא ממניעי שכ"ל שבדיעבד התגלו ככדאיים), אבל זה מקצוע מדהים, הוא טיפולי ומקביל לפסיכולוגיה קלינית אבל הרבה יותר עוצמתי, אני באופן אישי היום פתחתי עושה פסיכודרמה לעסקים (וכן, יש בזה פרנסה טובה מאוד) ובמקביל אני עושה טיפולים במוסדות לבריאות הנפש. השכר גבוה (בזכות התואר בין היתר) והוא רק הולך וגדל עם הניסיון וההתפתחות האישית עם השנים. אגב, השלב הבא הוא דוקטורט. המון בהצלחה
גיא | 23:50  03/07/10
איפה למדת לתואר ראשון ולתואר השני?
שרה קשת | 15:53  10/08/10
ראיתי ששאלתם שאלות, אני מתרגשת כי רק נרשמתי אז אני שמחה לשתף את המידע שיש לי הלכתי לדבר עם כל מיני בתי ספר ואמא שלי שלחה לי כתבה שמאוד עזרה לי אז אני אשתף מסתבר שאם אתם רוצים תואר במקצוע אפשר לקבל את זה רק בלסלי http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1182087.html
סגור