פורום לימודי משפטים

בהנהלת: מנהל פורום לימודי משפטים  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום משפטים יענה על שאלות ולבטים שונים בדרך אל התואר: מדוע ללמוד לימודי משפט? אילו שילובים ניתן לשלב עם לימודי משפטים? מה לומדים בלימודי המשפטים? האם עדיף תואר באוניברסיטה על פני התואר במכללה? ואולי זה בכלל להיפך? איפה ניתן לרכוש יותר ניסיון מעשי? איך עוברים את בחינות הלשכה? איך משפרים את הסיכויי למציאת התמחות "נחשבת" וטיפים לבחירת מסלול הלימודים וכן מהן דרישות הקבלה ומועדי הרישום ללימודים? הכל על הדרך להיות עו"ד מצליח, כאן בפורום לימודי משפטים. מומלץ וכדאי להתייעץ לפני קבלת החלטה כלשהי, אז אל תהססו.
מומלץ בחום

מנהל פורום לימודי משפטים

איאד חמדאן | 16:30  04/02/11
אני לקראת סוף לימודי תואר ראשון במנהל עסקים+הנדסאי תעשיה וניהול+בגרות מלאה. מעוניין ללימודי משפטים תוא ראשון במסלול ערב. איך אני בוחר את המוסד ואיזה מוסדות שמלמדות מסלול ערב.ואיך אני מפחית עלויות.ופחות דרישות עם תואר מכובד????????????
ליאור פ | 21:20  05/02/11
שלום רב. קודם כל שיהיה בהצלחה. למיטב ידיעתי יש מסלול כזה בנתניה וקרית אונו. אולי בעוד מקומות- אנא בדוק גם ברמת גן שערי משפט (כנס לאתר האינטרנט שלהם). גם נתניה וגם קרית אונו הם מקומות טובים ויש בוגרים של המכללות הללו במשרדים טובים בישראל. כך שאין סיבה לא ללמוד שם. מבחינת עלויות- זה בעיה ואי אפשר להימנע מכך. שכר הלימוד במכללות עוד על כ-25 אלף עד 27 אלף לשנה פחות או יותר. וזה לא כולל נסיעות, דמי חבר באגודה, ספרים, אוכל וכד'. יש אומנם מלגות וכד' אבל מעטים מקבלים זאת. מאחר ויהיה לך בקרוב תואר ראשון במנהל עסקים הייתי מציע לך לחפש מקום שתוכל לעשות בו תואר ראשון במשפטים במקביל לתואר שני במנהל עסקים במסלול שיכול להשתלב עם תעודת הנדסאי תעשיה וניהול. אני יודע שבמכללה למנהל ישנה אפשרות כזו ואולי בעוד מקומות. אם כבר אתה רוצה להמשיך ללמוד ומוכן להשקיע כסף ואנרגיה, תעשה עוד מאמץ ותצא כבר עם תואר שני במנהל עסקים ומשפטים. זה יפתח לך יותר דלתות גם בתור עו"ד ועם בתחום העסקים. בהצלחה רבה
איאד חמדאן | 23:48  05/02/11
תודה רבה. אבל עכשיו נדלקה לי מנורה לגבי השילוב של תואר שני ומשפטים. איפה ואיך אני בודק חוץ מהמכללה למינהל . מכללה למינהל פחות מתאימה לי מכיוון שאני גר באזור הכרמל והמרחק עצום, ואני מעוניין לשלב חיי חברה ולימודים,אנ מתפשר עד מרכז הארץ ת"א שיהיה גמישות בתחבורהואני עובד בת"א אז שתהיה תזוזה מ ול עבודה. אודה אם תדריכו אותי
ליאור פ | 21:43  06/02/11
הכי קרוב אליך אלה מכללות הרצליה (הבינתחומי) נתניה ושערי משפט. יש להיכנס לאתר האינטרנט ולבדוק אם קיים אצלם גם תואר שני במנע"ס. אם כן, אני ממליץ לך לקבוע שם פגישה (הרשמה לרוב דרך אתר האינטרנט שלהם וחוזרים אליך די מהר לקבוע ראיון במיוחד כשאתה מגיע שיש לך כבר תואר ראשון טוב ובגרות). בפגישה תוכל לבדוק את הכל כולל התאמה מבחינת שעות הלימודים. שיהיה לך בהצלחה רבה

קישורים נוספים

למי הכי מתאים ללמוד את המקצוע?
מידע על הלימודים במקצוע המסקרן
תואר שני במקצוע שימושי ומבוקש
מה כוללים הלימודים המתקדמים בתחום המשפט?

סגור