פורום לימודי משפטים

בהנהלת: מנהל פורום לימודי משפטים  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום משפטים יענה על שאלות ולבטים שונים בדרך אל התואר: מדוע ללמוד לימודי משפט? אילו שילובים ניתן לשלב עם לימודי משפטים? מה לומדים בלימודי המשפטים? האם עדיף תואר באוניברסיטה על פני התואר במכללה? ואולי זה בכלל להיפך? איפה ניתן לרכוש יותר ניסיון מעשי? איך עוברים את בחינות הלשכה? איך משפרים את הסיכויי למציאת התמחות "נחשבת" וטיפים לבחירת מסלול הלימודים וכן מהן דרישות הקבלה ומועדי הרישום ללימודים? הכל על הדרך להיות עו"ד מצליח, כאן בפורום לימודי משפטים. מומלץ וכדאי להתייעץ לפני קבלת החלטה כלשהי, אז אל תהססו.
מומלץ בחום

מנהל פורום לימודי משפטים

שלום! שלום, אני סטודנט במכללה למנהל. חיפשתי בגוגל מורה פרטי שינחה אותי בנושא עבודות סמינריונית ומצאתי את אקדמיק . כתובת האתר שלהם היא x90100.com וגם www.freeacademic.com היחס היה מעולה, וקיבלתי ציון מעולה! 96 המנהל של אקדמיק – 0529967672 ערך הכל. אני אישית בהחלט הייתי חוזר לשם לסיוע בכתיבת עבודות נוספות. תוכלו לדבר איתי במייל למעוניינים לעוד פרטים (:
ליאור גולדברג | 12:11  10/02/11
שלום רב. אני סטודנטית במכללה בשנה ב ונרשמתי לסמינר אך לא כל כך הולך לי. אולי שווה לי להחליף סמינר? באיזה סמינר הוצאת 96? זה סמינר מומלץ? ואיך בדיוק עזרו לך? אני מתקשה לארגן את הכל כי למצוא חומרים זה לא בעיה. אבל לחשוב על איך להציג את הדברים יוצר לי קושי. האם גם הם עוזרים בכתיבה עצמה או רק עצות כלליות. כי עצות כלליות קיבלתי בלי סוף וזה לא כל כך עוזר כשבאים לכתוב ממש. אשמח לקבל עזרה. תודה רבה ליאור
הם עזרו בכתיבה מא' ועד ת' ואני בעצם לא עשיתי כלום חוץ מלרשום את שמי בשער... לא מומלץ להחליף סמינר כי מי שם שבשני גם לא תסתבכי. הסמינר שהוצאתי בו 96 היה על היבטים חברתיים ומשפטיים של ערוץ 2 והרשות השניה. שלחי לי מייל ואומר לך דברים שלא רוצה לכתוב בפורום פתוח לכולם sharing.israel@gmail.com רענן
את יכולה לשלוח מייל לכתובת הזאת izzylaw2u@gmail.com לי באופן אישי עזרו מאוד בכתיבת העבודה ולאורך כל השנה.

קישורים נוספים

למי הכי מתאים ללמוד את המקצוע?
מידע על הלימודים במקצוע המסקרן
תואר שני במקצוע שימושי ומבוקש
מה כוללים הלימודים המתקדמים בתחום המשפט?

סגור