פורום לימודי משפטים

בהנהלת: מנהל פורום לימודי משפטים  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום משפטים יענה על שאלות ולבטים שונים בדרך אל התואר: מדוע ללמוד לימודי משפט? אילו שילובים ניתן לשלב עם לימודי משפטים? מה לומדים בלימודי המשפטים? האם עדיף תואר באוניברסיטה על פני התואר במכללה? ואולי זה בכלל להיפך? איפה ניתן לרכוש יותר ניסיון מעשי? איך עוברים את בחינות הלשכה? איך משפרים את הסיכויי למציאת התמחות "נחשבת" וטיפים לבחירת מסלול הלימודים וכן מהן דרישות הקבלה ומועדי הרישום ללימודים? הכל על הדרך להיות עו"ד מצליח, כאן בפורום לימודי משפטים. מומלץ וכדאי להתייעץ לפני קבלת החלטה כלשהי, אז אל תהססו.
מומלץ בחום

מנהל פורום לימודי משפטים

קלואי | 13:53  13/02/11
אני כבר נמצאת בשנה השלישית שלי בתואר אבל אני מכירה מישהי עשתה כמה קורסים במשפטים כמו חוזים, מיסים, כלכלה, שעשתה באוניברסיטה הפתוחה, כעט היא מעוניינת להמשיך לימודי תואר. האם היא יכולה עכשיו להירשם לתואר ראשון למשפטים ויקחו את הקורסים שהיא כבר עשתה בחשבון? הן מבחינת מספר הקורסים שעליה לקחת( נ"ז) והן מבחינת העלות של שנת לימוד? תודה על העזרה, קלואי
ליאור פ | 20:18  14/02/11
שלום רב. לפי מיטב ידיעתי רוב הקורסים האלה לא נחשבים לתואר במשפטים. גם לא ציון 100 בחוזים כיוון שמדובר במסגרת מצומצמת יותר ומטרות הקורסים לא בדיוק חופפים. במשפטים מושם דגש לא רק על ידע אלא גם על תיאוריה ומטרות מסוימות של חשיבה משפטית, יכולות השוואתיות של תיאוריות מתחום הנזיקין והקניין ועוד. אולי היא תוכל לקבל פטור מהקורסים הכלליים או קורסי בחירה שיש לקחת- תלוי מוסד לימודים. בקיצור ולעניין- יש לבדוק בכל מוסד אקדמאי לגופו. שיהיה בהצלחה

קישורים נוספים

למי הכי מתאים ללמוד את המקצוע?
מידע על הלימודים במקצוע המסקרן
תואר שני במקצוע שימושי ומבוקש
מה כוללים הלימודים המתקדמים בתחום המשפט?

סגור