פורום לימודי משפטים

בהנהלת: מנהל פורום לימודי משפטים  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום משפטים יענה על שאלות ולבטים שונים בדרך אל התואר: מדוע ללמוד לימודי משפט? אילו שילובים ניתן לשלב עם לימודי משפטים? מה לומדים בלימודי המשפטים? האם עדיף תואר באוניברסיטה על פני התואר במכללה? ואולי זה בכלל להיפך? איפה ניתן לרכוש יותר ניסיון מעשי? איך עוברים את בחינות הלשכה? איך משפרים את הסיכויי למציאת התמחות "נחשבת" וטיפים לבחירת מסלול הלימודים וכן מהן דרישות הקבלה ומועדי הרישום ללימודים? הכל על הדרך להיות עו"ד מצליח, כאן בפורום לימודי משפטים. מומלץ וכדאי להתייעץ לפני קבלת החלטה כלשהי, אז אל תהססו.
מומלץ בחום
 
מנהל פורום לימודי משפטים

 
סיון | 18:53  01/12/11
אהלן, אני מתגוררת בחיפה ומחפשת מידע על לימודי משפטים בחיפה. אילו אפשרויות יש לי אם אני רוצה ללמוד משפטים בחיפה ולא לנסוע רחוק? האם יש לימודי משפטים באוניברסיטת חיפה? אילו מכללות יש בחיפה עם לימודי משפטים?
ליאור פ | 14:16  02/12/11
שלום רב. השאלה מה זה רחוק ... אני מכיר לא מעט אנשים שנסעו מחיפה לאוניברסיטת ת"א בבוקר. עקרונית אוניברסיטת חיפה ומכללת כרמל נמצאות באזור שלך. אם את יכולה להתקבל לאוניבסיטת חיפה כמובן שכדאי ללמוד שם ולחסוך עלויות כמו נסיעות, מגורים וכד'. יש להיכנס לאתר של אוניברסיטת חיפה ולבדוק מהם תנאי הקבלה. אז תדעי איפה את עומדת. בכל מקרה כדאי לבקר בכל מקום לפני שנרשמים ולהתרשם בעצמך. בהצלחה
 
 
 

קישורים נוספים

למי הכי מתאים ללמוד את המקצוע?
מידע על הלימודים במקצוע המסקרן
תואר שני במקצוע שימושי ומבוקש
מה כוללים הלימודים המתקדמים בתחום המשפט?
 
סגור