פורום לימודי משפטים

בהנהלת: מנהל פורום לימודי משפטים  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום משפטים יענה על שאלות ולבטים שונים בדרך אל התואר: מדוע ללמוד לימודי משפט? אילו שילובים ניתן לשלב עם לימודי משפטים? מה לומדים בלימודי המשפטים? האם עדיף תואר באוניברסיטה על פני התואר במכללה? ואולי זה בכלל להיפך? איפה ניתן לרכוש יותר ניסיון מעשי? איך עוברים את בחינות הלשכה? איך משפרים את הסיכויי למציאת התמחות "נחשבת" וטיפים לבחירת מסלול הלימודים וכן מהן דרישות הקבלה ומועדי הרישום ללימודים? הכל על הדרך להיות עו"ד מצליח, כאן בפורום לימודי משפטים. מומלץ וכדאי להתייעץ לפני קבלת החלטה כלשהי, אז אל תהססו.
מומלץ בחום
 
מנהל פורום לימודי משפטים

 
שלום ליאור . נרשמתי למכללה למנהל למסלול משולב משפטים ותקשורת יש ברשותי את כל הנתונים הדרושים לקבלה ואף מעבר, נקבע לי ראיון קבלה לשבוע הבא ואשמח לדעת למה לצפות בראיון ועד כמה יש לו השפעה על הקבלה שלי (למיטב הבנתי לא היה צורך בראיון כזה בשנים קודמת לאנשים אשר יש להם נתונים מספקים)
שלום רב. אני מניח שלאור ריבוי הפונים בעל נתונים טובים, ישנה שאיפה לעשות סינון נוסף ולקבל לא רק את הטובים ביותר מבחינת נתונים אלא את אלה בעלי השאיפה, החזון, האמביציה, הראש הגדול הרצון ללמוד ולדעת מעבר, על הגישה הכללית לחיים בכלל ועל הראייה של המועמד את עצמו בחברה בעתיד. בריאיון כדאי להגיע משוחרר מכל מיני תוכניות ועצות מה לענות ואיזה דברים מחפשים אלא לדבר בגילוי לב על השאיפות בחיים, על הרצון להתקדם וללמוד, על השאיפה לקבל כמה שיותר מהאקדמיה וכד'. בדר"כ, המראיינים אינם בוגרי מכוני אבחון וכד' ולא נבדקת האינטיליגנציה או הכישורים הפסיכוטכניים של המועמד אלא הגישה לחיים וללימודים. בהצלחה
 
 
 

קישורים נוספים

למי הכי מתאים ללמוד את המקצוע?
מידע על הלימודים במקצוע המסקרן
תואר שני במקצוע שימושי ומבוקש
מה כוללים הלימודים המתקדמים בתחום המשפט?
 
סגור