פורום לימודי הנדסה

בהנהלת: שרון מויאל  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום בנושא הנדסה ומדעים, מקצועות ההנדסה, התמחויות בלימודי הנדסה, השמה, לימודים והשתלבות בהיי-טק, תנאי קבלה, היכן לומדים, סוגי תארים, השלמה מהנדסאים למהנדסים, משך זמן הלימודים.

שרון מויאל

שרון מויאל מנהלת מרכז ייעוץ ורישום בעזריאלי- מכללה אקדמית להנדסה ירושלים

שלום, אני סטודנט מן המניין לחוג הנדסת אלקטרוניקה בהתמחות תקשורת במכללה להנדסה בי-ם. אני כרגע מתחיל את הסמסטר השני של השנה השלישית. אני מעוניין להסב את ההתמחות שלי למערכות הספק (מתח גבוה), אחת המוסדות שבהם אני בוחן לעשות זאת הוא מכללת אפקה. בכל מקרה, אני מעוניין לקבל זכאות לתואר בהנדסת אלקטרוניקה. כלומר, להשלים את קורסי החובה שרשם המהנדסים דורש באפקה. באפקה העמידו בפני שתי אפשרויות: 1. לסיים את התואר בירושלים ולאחר מכן ללמוד אצלם במסגרת לימודי המשך. 2. במקביל לתואר בירושלים לקחת אצלם את הקורסים הנ"ל כל עוד אני עומד בדרישות הקדם לאותו הקורס. מכללת אפקה אומרים שהם לא יכולים להתחייב לי שהרשם ירשום אותי בפנקס המהנדסים. אך, אלה הקורסים שהוא דורש. לפני שאני נרשם, הייתי רוצה לוודא כמה נקודות חשובות: 1. האם קיימת מניעה כלשהי מלהיות מוכר ע"י הרשם כשאני בעל תואר באלקטרוניקה אבל עם שתי התמחויות. 2. האם זה נכון שהשכר לימוד במקרה זה הוא לא שכ"ל אוניברסיטאי באם יש מידע נוסף שלדעתכם יכול להיות שימושי עבורי אשמח מאוד לשמוע. תודה, מיכאל לידסקי
מיכאל שלום, נשמח שתפנה לראש המחלקה בה הינך לומד ותקבל על כך יעוץ מפורט. נשמח לעזור בתיאום הפגישה. 02-6588000 שלוחה 1.
סגור