פורום לימודי הנדסה

בהנהלת: שרון מויאל  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום בנושא הנדסה ומדעים, מקצועות ההנדסה, התמחויות בלימודי הנדסה, השמה, לימודים והשתלבות בהיי-טק, תנאי קבלה, היכן לומדים, סוגי תארים, השלמה מהנדסאים למהנדסים, משך זמן הלימודים.

שרון מויאל

שרון מויאל מנהלת מרכז ייעוץ ורישום בעזריאלי- מכללה אקדמית להנדסה ירושלים

שלום לכולם, בשביל להתקבל להנדסה באת"א אני צריך לעשות בגרות בפיזיקה. חשבתי לעשות את המכינה בהנדסה ומדעים מדוייקים, אלה לימודים של שנה שלמה של מתמטיקה ופיזיקה ברמה של 5 יח"ל, ורק אחריה אתחיל את התואר. הבעיה היא בעיקר הגיל, אני בן 24 בקרוב וזה מרגיש לי ממש מאוחר. האם זה באמת כל כך מאוחר או שזה עדיין סביר? מישהו כאן לומד עם סטודנטים שמתחילים הנדסה בגיל 25 או אפילו יותר? יש לציין שכבר התקבלתי למשפטים באוני' העברית כך שזו לא שאלה של "מכינה או כלום", אבל לאחרונה גיליתי שהלימודים מאוד לא מושכים אותי. אשמח לכל תגובה.. תודה גל
שרון מויאל | 10:31  12/09/12
שלום, לעולם לא מאוחר להתחיל ללמוד,ואם הגעת להחלטה שאתה מוכן , זה מצויין. על מנת להתקבל ללימודים במכללה האקדמית להנדסה ירושלים אין צורך בבגרות בפיסיקה, אנו מקיימים סדנאות בסיס לקראת פתיחת הלימודים, המקנים כלים בסיסים , ואת השאר החומר לומדים במהלך תקופת הלימודים.כמובן שיש תנאי קבלה אחרים ואפשרות לעבור מכינות קצרות במתמטיקה ופיזיקה. בכל מידע נוסף נשמח לענות ולסייע 02-6588000 שלוחה 1. שנה טובה
סגור