פורום לימודי הנדסה

בהנהלת: שרון מויאל  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום בנושא הנדסה ומדעים, מקצועות ההנדסה, התמחויות בלימודי הנדסה, השמה, לימודים והשתלבות בהיי-טק, תנאי קבלה, היכן לומדים, סוגי תארים, השלמה מהנדסאים למהנדסים, משך זמן הלימודים.

שרון מויאל

שרון מויאל מנהלת מרכז ייעוץ ורישום בעזריאלי- מכללה אקדמית להנדסה ירושלים

אנה לרקוס | 09:36  17/11/14
שלום אני רוצה להירשם ללמודי עיצוב למחזור הקרוב. אבל מכיוון שאני יודעת שזה תחום מאוד תחרותי חשוב לי שהלימודים יהיו כמה שיותר מעשיים אשר באמת יעניקו לך מקצוע ביד (ולא כמו התואר הראשון שלי לצורך העניין בפסיכולגיה) מישהו כאן עשה את הקורס של עיצוב פנים של מכללת עזריאלי? האם יש מוסד מומלץ יותר? כיצד העובדה שמדובר בלימודי המשך של הטכניון משפיע על הלימודים? על התעודה? אשמח מאוד לכמה שיותר פרטים מבוגר של המסלול. תודה מראש
שרון וייצנר | 16:59  18/11/14
עשיתי את הקורס של "עיצוב פנים" בעזריאלי (זה הלימודי המשך של הטכניון-השלוחה בירושלים)- הקורס מאוד מקיף ונותן כלים מעשיים כדי להיות "מעצב פנים"- לומדים שם על תוכנות מחשב, שרטוטים (מטבחים, מדרגות, פינות אוכל, חדרי עבודה וילדים וכו'), על כל מיני חומרים (כמו אבן, בטון, גבס, קרמיקה, ריצוף), חשמל ותאורה, צבע וגם הדברים הטכניים כמו רשימות וכתבי כמויות. יש גם סיורים מאוד מעניינים והרצאות אורח. התעודה נחשבת בשוק משום שזה של הטכניון ושמם הולך לפניהם- מדובר במרצים שחיים את העבודה הזאת במציאות וגם יש להם את הפן האקדמי וזה חשוב לדעתי. בקיצור מומלץ! אני כבר עובדת בתחום
סגור