פורום לימודי הנדסה

בהנהלת: שרון מויאל  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום בנושא הנדסה ומדעים, מקצועות ההנדסה, התמחויות בלימודי הנדסה, השמה, לימודים והשתלבות בהיי-טק, תנאי קבלה, היכן לומדים, סוגי תארים, השלמה מהנדסאים למהנדסים, משך זמן הלימודים.

שרון מויאל

שרון מויאל מנהלת מרכז ייעוץ ורישום בעזריאלי- מכללה אקדמית להנדסה ירושלים

יגאל | 07:49  06/04/16
שלום לכולם, אני מתלבט איפה ללמוד לתואר מהנדס תעשייה וניהול האפשרויות שלי הצטמצמו לבראודה - אונ' ת"א - אריאל השאלה היא : עד כמה אונ ת"א ואריאל מתמחות ובעלות וותק מספיק גדול בפקולטה הספציפית הזו, אני יודע שבראודה בעלת וותק לא קטן. רוצה לדעת, האם במקרה הזה יש יתרון לאוניבסרטאות או שאני אלך ללמוד שם רק בשביל הטייטל "למדתי באוניבסיטה"
שרון | 09:14  06/04/16
יגאל שלום, מציעה לך לשקול גם את עזריאלי מכללה להנדסה בירושלים. המכללה בעלת וותק של 17 שנים ומתמחה רק בתחומי ההנדסה. במחלקה לתעשייה וניהול יש אפשרות ללימודי בוקר או ערב. בשנה הרביעית ללימודים הסטודנטים מבצעים פרויקט גמר אש מכין ומכשיר אותם להשתלב מיד בתעשייה. התואר הינו פרקטי ומאוד יישומי . כ87% מהבוגרים שלנו משתלבים בתעשייה. נשמח לענות על כל שאלה נוספת. 9087*
יגאל | 20:07  06/04/16
נו באמת...זה פורום שנועד לייעוץ או פרסום "סמוי" אני שאלתי משהו אחר לגמרי, ואין טיפת התייחסות לשאלה שלי עכשיו מתחבר לי למה התנאי לשליחת ההודעה זה הסכמה לתוכן פרסומי למספר הטלפון שמוזן
סגור