פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

איליה | 14:05  30/07/13
לין צהריים טובים! קיבלו אותי ללימודים, נשאר לי רק לעבור את מבחן האנגלית. יש לי הרבה שאלות לגבי הוצאת ויזה, האם ניתן להתייעץ עם מישהו לגבי זה מחוץ לפורום (טלפונית או לקבוע פגישה)? תודה מראש
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 13:32  31/07/13
שלום איליה אני לא בארץ כרגע , כך שעדיף לשאול את כל השאלות כאן בפורום יתכן והשאלות שלך יעזרו גם לאחרים :) לין
איליה | 13:45  31/07/13
לין, תודה על התגובה. השאלה העיקרית היא כמה זמן לוקח להוציא ויזת סטודנט והאם ניתן לזרז את התהליך? שלחתי לך גם הודעה פרטית במייל, אשמח אם תוכלי לחזור אלי כשתחזרי לארץ. תהני בחו"ל))
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 13:47  31/07/13
שלום איליה ניתן להוציא ויזה מרגע קבלת הCAS התהליך לוקח בין 10 ימים ל6 שבועות תלוי בעומס במרכז הויזות אין דרך ידועה לצערי של זירוז לין
איליה | 13:59  31/07/13
הבעיה שלי שאני אקבל את ה cas רק בסוף אוגוסט תחילת ספטמבר, והלימודים מתחילים אם אני לא טועה ב 17 לספטמבר. מה קורה במקרה כזה? פשוט מגיעים ללימודים באיחור? האם צריך כתובת מגורים קבועה בלונדון לצורך ההוצאת ויזה? (האופציות שלי הם או להשכיר משהו מהארץ דרך האינטרנט, או להגיע ללונדון, לגור אצל חבר שלומד שם כבר ולחפש דירה)
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 14:22  31/07/13
אין ברירה צריך לחכות לCAS ואז לחכות לויזה אין צורך בכתובת קבועה בבריטניה לויזה , צריך את הCAS לין
איליה | 02:26  02/08/13
תודה על התגובות! שתי שאלות קטנות בנוגע ל ielts: 1. ניתן להבחן בכל מקום בעולם או רק בארץ? 2. חלק ה writing מתבצע על מחשב כמו ב toefl או בכתב יד?
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 15:12  13/08/13
ניתן להבחן בכל מקום בעולם בו יש מרכז רישמי של IELTS החלק הכתוב הוא בכתב יד
סגור