פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין שלום אני בתהליך של הרשמה ובודקת אוניברסיטאות. בחלקם רשום בדרישות קבלה- second class honours מה הכוונה ? כמו כן אני רוצה להירשם לתואר שני- זה נקרא post graduate או שזה כבר למי שיש תואר שני? שאלה נוספת- לכמה אוניברסיטאות ניתן להגיש מועמדות ? האם יש הגבלה ? תודה רבה
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 09:28  11/09/13
בוקר טוב טלי תואר שני ומעלה בבריטניה הם post graduate ניתן להגיש מועמדות לעד 5 מוסדות בכל שנה אקדמאית. second class honours מתייחס לתואר ראשון בן 4 שנים אני ממליצה לך לבצע את החיפוש דרך האתר המצורף בלינק למטה http://www.prospects.ac.uk/ בהצלחה לין
תודה רבה על התשובה המהירה. יש לי עוד מספר שאלות: אם אני נרשמת למסלול שנקרא taught אז זאת אומרת שזה מסלול בלי תזה? אז אי אפשר יהיה להמשיך ללימודי תואר שלישי בהמשך? ועוד שאלה- ההרשמה לתואר שני נעשית דרך האתר של כל אוניברסיטה שאני בוחרת..נכון? אז איך יש הגבלה להירשם רק לחמש אוניברסיטאות? מה קורה אם לא מתקבלים לחמש האוניברסיטאות?אין אפשרות לבחור עוד אפשרויות? אשמח לשמוע את דעתך
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 18:09  11/09/13
שלום שוב טלי :) בבריטניה כמו בכל שאר המדינות מלבד ישראל, אין תזה בתואר שני , ישנה עבודה סמינריות , כך שבכל מקרה אפשר להמשיך לתואר שלישי. ההרשמה נעשת אכן דרך האוניברסיטאות באופן ישיר , אך עם זאת ממולץ לא להרשם ליותר מחמישה כאשר מקבלים הודעת קבלה או סירוב ללימודים זה בדרך כלל לא משאיר מספיק זמן בכדי לפנות לאוניברסיטאות אחרות. מקווה שהמידע עוזר :) לין
תודה רבה לין על העזרה וההסברים...זה מאוד עוזר להבנה של תהליך ההרשמה...אשמח להבהרה נוספת . לימודים בקמפוס לעומת לימודים און-ליין....האם בתעודה יהיה רשום שהלימודים התקיימו און ליין ..? והאם זה נחשב פחות יוקרתי? שאלה נוספת- מה הכוונה -Level:certificate ...האם זאת תעודה ולא תואר ? תודה רבה
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 09:52  12/09/13
בוקר טוב טלי לימודי און לין של תואר מאוניברסיטה לא שונים כלל מלימודים פנים אל מול פנים מלבד העובדה שיתכן והלימודים יהיו זולים יותר :) אם לא מצויין שם התואר - BA MA BCS וכד' אז הכוונה היא לתעודה - דיפלומה .. לין
תודה רבה . בחרתי מספר אוניברסיטאות שמתאימות לי. ובמקביל גם נרשמתי למבחן ה IELTS בדצמבר - אז אני לא יכולה עדיין להגיש מועמדות . אז מה עכשיו ? האם אני צריכה בינתיים להתחיל לתרגם את המסמכים שלי מהתואר הראשון? מה עוד אני יכולה לעשות עכשיו כדי להכין את מה שדרוש להרשמה ?
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 11:22  02/10/13
בוקר טוב טלי בינתיים תלמדי טוב למבחן באנגלית את יכולה להתחיל תהליכי הרשמה עם האוניברסיטאות שבחרת ותעבדי הייטב על הpersonal statement שזה החלק הכי חשוב בטופס הרשמה כמובן , לתרגם תעודות ואישורים נוטריונים בהצלחה :)
סגור