פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

האם תוכלו להמליץ לי על אוניברסיטה שמציעה מסלול תואר שני בפסיכולוגיה קלינית באנגליה? בנוסף יש עדפה לאוניברסיטה שמוכרת על-ידי מועצת הפסיכולוגים (אם אתם מכירים יודעים). יתרה מזאת האם חובה לעשות דוקטורט גם או ניתן לעשות רק תואר שני באנגליה לאנשים ללא אזרחות אירופאית. תודה מראש על שהקדשתם לי מזמנכם :) המשך יום נעים.
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 17:27  16/11/13
שלום אדר פסיכולוגיה קלינית בבריטניה היא נושא קצת בעיתי רוב , אם לא כל התוכניות ממומנות על ידי משרד הבריאות ובדרך כלל לא מקבלים זרים אל התוכניות , באומרי זאת כדי לבדוק מול איגוד הפסיכולוגים בבריטניה אילו אופציות כן יכולות להיות יעילות עבורך www.bps.org.uk/membership/grades/gbr.cfm
שלום, גם אני מתעניינת בלימוד תואר שני לפסיכולוגיה קלינית. הלינק שהוספת כאן לא פעיל.. למה הכוונה שמימון הלימודים הוא ע''י משרד הבריאות של אנגליה? (הרי במרכז אנה פרויד הלימודים עולים כ120,000 ש''ח ראיתי - נכון?) האם אפשר לקבל רשימה של מוסדות שבהם ניתן ללמוד תואר שני בפסיכולוגיה קלינית באנגליה לסטודנטים זרים בשווי עד 100,000? בנוסף, יש לי דרכון אירופאי, האם זה מוזיל את עלות הלימודים? האם יש אפשרות למלגות? תודה! אלינור
היי אלינור אני גם בתהליכי בדיקה מול אוניברסיטאות בבריטניה ללימודי פסיכולוגיה קלינית אשמח אם תצרי איתי קשר במייל Golfor.ortal@gmail.com תודה ובהצלחה!!
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 19:05  08/06/14
שלום אלינור מרכז אנה פרויד הוא מרכז פרטי , ולא ממומן על ידי המועצה להשכלה גבוהה ומשרד הבריאות הבריטי ... רוב הלימודים של פסיכולוגיה קלינית וקלינת בלבד הם בדרך כלל בחסות משרד הבריאות ולכן אל התוכניות האלו מתקבלים סטודנטים מקומים או מהאיחוד האירופאי , ולא זרים , זה לא אומר כמובן שאין סטודנטים זרים שלא מתקבליים בכלל אלה שהסיכויים הם נמוכים יחסית הלינק אל איגוד הפסיכולוגים מצורף כאן http://www.bps.org.uk/bpslegacy/ac אם יש לך שאלות נוספות אשמח לענות educationlynne@gmail.com
סגור