פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

אור | 18:47  22/02/14
שלום לכולם, תהיתי אם מישהו כאן עשה קורס לקראת מבחן טופל ויש לו מקום להמליץ עליו? בינתיים נתקלתי בבית הספר האמריקאי אך לא מצאתי תגובות לגביו באינטרנט - http://www.americangroup.co.il/pages/register4-IELTS.php אשמח לשמוע פרטים בעניין, גם לגבי מקומות אחרים אור
דניאל | 11:01  23/02/14
אני למדתי שם קורס טופל + קורס אנגלית (הייתה אז אפשרות לקחת את שניהם בהנחה) והייתי מאוד מרוצה. יש להם תוכנה שאת יכולה לתרגל איתה את הדיבור בבית מול מחשב וזה מאוד עוזר לשפר את הדיבור.
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 11:38  23/02/14
שלום לא כל כך ברור לי אם אתה מחפש קורס טופל או איילט בכל מקרה ישנם מוסדות רבים בהם תוכל ללמוד הבית ספר האמריקאי , מרכז ידע פלוס , האוניברסיטה הפתוחה , והמועצה הבריטית מציעים קורסי הכנסה לאיילטס
שי | 21:57  18/03/14
אז בנוגע לבית הספר האמריקאי... בינתיים הייתי בשיעור אחד ואני לא אתייחס לתוכן השיעור אלא רק לבירוקרטייה. סתם שאנשים יידעו- ההתנהלות שלהם על הפנים. צריך לקחת את זה בחשבון לפני שמשלמים, איני יודעת עדיין להעיד על השיעורים עצמם אם כי המורה נראה מקסים. אבל באשר להתנהלותה הכספית..התשלומים..התאריכים. הקורס שלי נדחה בשבוע ואף אחד לא טרח ליידע אותי על כך, זאת לאחר שכבר קבעתי מועד לטופל שהתנגש עם השיעור האחרון של המועד החדש. פשוט הגעתי לשיעור לחינם. עוד דבר שגיליתי זה שהם חייבו פעמיים.. אז תעשו לעצמכם טובה, אם אתם כן הולכים ללמוד שם, תבדקו טוב טוב מה הנהלים של מדיניות ההודעה על שינויים בקורס..וכמובן תבדקו על מה הם מחייבים אותכם וכמה. מההתנהלות הקצרה איתם - הם מאוד לא אמינים ונציגי המכירות לא מעודכנים בתאריכים ובשינויים. ושוב..לגבי תוכנית לימודים.. אין לי ביקורת כי רק התחלתי. בהצלחה לכולם
סגור