פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

1) האם זה נכון שקיימות תכניות ללימודי רפואה ארבע- שנתית בבריטניה? אשמח לטיפה מידע בנושא. 2) מה הן הדרישות ללימודי רפואה בבריטניה בתכנית השש-שנתית? (מבחינתי שתהיה האוניברסיטה הכי פחותה ברמה וזולה במחיר...)
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 16:05  12/07/14
שלום דור אכן יש תוכניות 4 שנתיות המיועדות לבוגרי תואר ראשון בתחומי הפרה רפואים. בבריטניה אין תוכניות לימוד זולות :) לאוניברסיטאות שונות תנאי קבלה שונים הסטנדרט הוא בגרות מלאה עם ממוצע של 85 ומעלה, עם לפחות 2 מקצועות מוגברים באו ביולוגיה או כימיה או פיזיקה, מבחן באנגלית כמו מבחן ה ielts ומבחני כניסה כמו ה bmat או ukcat. ההרשמה מתבצעת דרך אירגון ה ucas, ההרשמה נפתחת בראשון לספט ונסגרת ב 15 לאוקטובר. שכר לימוד לשנים הפרה רפואים מתחילים מסביבות 9000 סטרלינג עד 15000 סטרלינג ולשנים הפרקטיות מ 12 אלף עד 25 אלף. בהצלחה לין
אבל אין לי מקצועות מוגברים בתחומים אלה... יש לי 5 יח"ל בתנ"ך, היסטוריה, אנגלית, והממוצע שלי עם בונוסים הוא 94. בלי בונוסים 80. אני מניח שהם מסתכלים על הציונים בלי הבונוסים שמקבלים בארץ. נכון? תעודה של מכינה (כמו זו של כהן או קרית אונו) אמורה להוות תחליף באוניברסיטאות שם?
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 12:39  15/07/14
שלום שוב דור, המכינות אינן מוכרות בבריטניה. אם התחום אותו אתה רוצה ללמוד יש להשלים אתה בגרויות המתאימות. כך גם תוכל לשפר את ציון הבגרות בלא בונוסים. בהצלחנ
סגור