פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

אורלי | 17:54  25/07/14
היי, אני מעוניינת ללמוד תואר שני במשפטים באנגליה בשנת 2015 ויש לי כמה שאלות: 1. בעבר המוסדות באנגליה היו מקבלים ציוני TOEFL וכעת זה השתנה ולצורך הויזה המבחן כבר לא מקובל. האם זה אומר שלא אוכל להגיש מועמדות למוסדות באנגליה? המועד הבא של בחן ה-IELTS הוא באוקטובר. זה אומר שלא אספיק להרשמה שנפתחת בקרוב עם הציון הזה? מה תמליצו לעשות? 2. במידה ואוכל להגיש ציון טופל בכל זאת, האם העובדה שיש לי ציון טופל שנמוך ב-2 נקודות מהציון הדרוש במוסדות אליהם אני רוצה להגיש מועמדות אומר שבאופן חד משמעי אני פסולה במועמדות שלי? האם כדאי להיבחן שוב? 3. האם יש אתר מסודר שדרכו אפשר להגיש מועמדות למוסדות האקדמיים במרוכז? (כמו למשל זה שיש בארה"ב). או שיש להגיש מועמדות לכל מוסד בנפרד. בעניין זה, האם כל ההרשמה נעשית באמצעותיבלבד? (שליחת ציונים והמלצות) או שיש דרישה שהמוסד האקדמי שבו למדתי ישלח את הציונים ושהממליצים ישלחו את ההמלצה שלהם לבד? תודה רבה!
לימודים בבריטניה | 14:10  26/07/14
שלום אורלי אין טעם להגיש ציונים אשר נמוכים מהרף הנדרש של האוניברסיטה , זה רק יכול לפגוע בסיכויים להתקבל ניתן להתחיל את תהליך ההרשמה ללימודים לפני שיש ציוני IELTS ולהגישם ברגע שעברת את המבחן זה די מקובל בתואר שני מגישים מועמדות באופן אישי ועצמאי לכל מוסד לימודים , ניתן להגיש לעד 5 מוסדות בלבד לגבי עזרה עם מילוי הטפסים , מכתבים הצהרות וכ' תוכלי ליצור איתי קשר באופן אישי educationlynne@gmail.com
סגור