פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

שירלי | 21:35  21/08/14
שלום לכם, אני מעוניינת ללמוד תואר שני בנושאי יחסים בין לאומיים באנגליה. בדקתי כמה מוסדות בהם LSC, אוניברסיטת ברנינגהם, אוניברסיטת מנצ'סטר, הקינגס קולג' ותוכנית של ארסמוס מונדוס ואני קצת מבולבלת: 1. בחלק מהמוסדות היה כתוב של ל-EU מגיע אותו שכר כמו לבריטים, האם יש משמעות לכך שיש לי דרכון אירופאי (ספרדי)? 2. ברור לי שלא אוכל לשלם את שכר הלימוד המלא ללא מלגה, האם יש מוסד שבו יש לי יותר סיכוי לקבל מלגה? מהם באופן כללי הסיכויים לקבלת מלגה? הציון בתואר הראשון שלי ביחב"ל הוא 89.3.. 3. עדיין לא עשיתי מבחן באנגלית, האם הIELTS מתאים לכולם והאם יש צורך בנוסף גם בGRE? 4. הבנתי שאת הבקשה למלגה אפשר להגיש רק אחרי ההרשמה ללימודים, האם זה הגיוני שכדי לפתוח לי כמה אופציות למלגה עליי להירשם לכמה מוסדות שונים, ובהתאם לתשובות לבחור איפה ללמוד? תודה רבה, שירלי
לימודים בבריטניה | 17:53  25/08/14
שלום שירלי שכר לימוד לאירופאים תקף אך ורק אם הסטודנט בעל הדרכון האירופאי חיי במשך שלוש שנים רציפות באחת ממדינות האיחוד טרום ההרשמה ללימודים , אחרת הסטודנט נחשב לסטודנט בין לאומי בשכר הלימוד. IELTS נדרש לכל מוסדות הלימוד הבריטים. GRE בדרך כלל לא נדרש בבריטניה , אך במידה ובית הספר מבקש אז תצתרכי לעשות... בעינין המלגות , חלק מבתי הספר מעניקות מלגות חלקיות ובכך בהחלט יש צורך קודם להרשם לבית הספר ישנם גם אירגונים חיצונים המעניקים מלגות - עבור מלגות המיועדות גם לסטודנטים ישראלים תוכלי לבדוק דרך האתר של המועצה הבריטית www.britishcouncil.org/israel עבור מלגות חוץ אוניברסאיות יש צורך לפחות להתחיל תהליך עם אוניברסיטה בבריטניה - בשלב בקשת המלגה אין צורך להציג כבר מכתב קבלה ללימודים , אך יש לציין את האוניברסיטה/ות אשר איתה התחלת את התהליך , בהנחה ותעברי שלב לראיון עבור המלגה יש צורך להראות קבלה ללימודים. אם יש לך שאלות נוספות תוכלי לפנות אלי באופן ישיר educationlynne@gmail.com בהצלחה לין
סגור