פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

שלום לין, קיבלתי את ויזת הסטודנט שלי ועל המדבקה מופיע work prohibited. לפי הנחיות הוויזה המפורסמות באתר ההגירה של בריטניה אני עומדת בקריטריונים לקבלת אישור עבודה למשרה חלקית בזמן סמסטר ומלאה בחופשות (QCF/NQF 7 לימודים מעל שנה). אמורה להגיע ללונדון בעוד שבועיים! האם יש דרך לשנות את רוע הגזרה בשלב זה? האם יותר מאוחר או מתוך אנגליה? יכול להיות שמדובר בטעות שלהם? המון תודה מראש
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 16:19  08/09/14
שלום גאת איזה סוג של ויזה הגשת ? האם הגשת לstudent visitor? לאיזה סוג של לימודים את נוסעת ?
הי לין אני נוסעת לMA בכתיבה לתיאטרון ברויאל סנטרל. ביה״ס הוא HEI ומופיע ברשימות המופיעות באתר הויזות של השגרירות כמוכר. רמה אקדמית qcf/nqf7. הלימודים 12 חודשים. Full time. הגשתי בקשה ל tier4 general student. וזה מה שקיבלתי. יש איך לערער או לבקש אישור עבודה אחרי שכבר אהיה בלונדון (כי למעשה מתחילה בעוד שבועיים). המון תודה
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 18:27  28/09/14
שלום כאשר נמצאים בבריטניה כסטודנטים לא ניתן להחליף את סוג הויזה אם יש צורך בויזת עבודה לאחרי הלימודים , את הבקשה יש לעשות רק לאחר שיש מקום עבודה מוסדר אשר מוכן להוות ספונסר חוקי ל TEIR 2 בהצלחה
סגור