פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

שלום לין אני בת 26, מתעניינת בלימודים בבריטניה, במיוחד בסקוטלנד. אין לי אזרחות אירופאית, רק ישראלית. למדתי כאן בארץ לימודי אמנות אקדמיים של 4 שנים, אשר לא מקנים בארץ תואר ראשון, רק תעודה. לעומת זו, בחו"ל הם נחשבים כBA באמנות וניתן להמשיך איתם למאסטר. כרגע המחשבות שלי הן יותר בכיוון של לימודי עבודה סוציאלית ו\או חינוך, חברה (תואר ראשון). אשמח לייעוצך מבחינת אופציות ריאליות כלכלית לעשות את המעבר וההתמיינות. האם יש מקומות שמציעים תמיכה רבה יותר? או בכלל, דרך בריאה ונכונה להגר לבריטניה. תודה גדולה יעל
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 13:18  16/10/15
שלום יעל , עכשיו זה בדיוק הזמן להתחיל את תהליך ההרשמה ללימודים בבריטניה לתואר ראשון , קיימבריג ואוקספורד כבר סגורות להרשמה אבל כל שאר בריטניה פתוחה עדין :) בתואר ראשון בבריטניה אין מלגות באופן כללי , המימון הוא מימון עצמי , לעיתים רחוקות סטודנטים מוצאים במהלך הלימודים עזרה דרך האוניברסיטה באופן ישיר אך זה לא קורה לעיתים כל כך קרובות ....... אם יש לך אופציה ללמוד לMA אז המימון קצת יותר קיים ... באופן כללי , בסקוטלנד קצת יותר קל מבחינת מחיה מאשר באנגליה ובלונדון בפרט... ישנם המון המון אופציות גם בתחום החינוך והעבודה הסוציאלית , ומנגד גם באומנות... צריך להתמקד יותר :) לגבי הגירה , היום כמעט לא ניתן להגר לבריטניה , ורצוי עבור כך להתייעץ עם עורך דיין שעוסק בעיניני הגירה , החוקים והדרישות משתנות כל כמה חודשים ובאוירה הכללית היום באירופה נהיה קשה יותר ויותר להגר. אם יש לך שאלות נוספות אל תהססי לפנות אלי באופן ישיר educationlynne@gmail.com
סגור