פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

נטשה | 14:30  17/03/16
שלום. הבן שלי הולך ללמוד בקולג' בבריטניה אבל הוא עוד לא סיים את בחינות הבגרות וגם כשיסיים בקייץ עוד לא יהיו לו הציונים. בקולג' מבקשים 5 GCSE בציון A-C. האם מישהו יכול להגיד לי כמה יחידות בגרות זה שווה ובאיזה ציון?
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 14:17  21/03/16
שלום נטשה אין צורך להמיר את ציוני הבגרות לציוני CSE.GCSE באופן כללי יש צורך בממוצא בגרות 85 עם 2 יחידות מוגברות עם ציון של 85 ומעלה בלא בונוסים יש להרשם ללימודי תואר ראשון בבריטניה דרך אירגון ה UCAS ולא באופן ישיר מול האוניברסיטה (הקולג'ים בבריטניה הם לא כמו בארה"ב והם יחידות תוך אוניברסאיות) בהצלחה
שלום ותודה על התגובה. אני דוקא מנסה לברר על התנאים ללימודים בקולג' ולא באוניברסיטה. זה המסלול שהתלמידים הבריטים עושים בדרך כלל בגיל 16-18. לכן חשוב לי להבין מה מקביל ל 5 GCSE ומה מקביל לציונים A-C אשמח מאד לעוד מידע. תודה, נטשה
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 15:20  23/03/16
הבריטים מסיימים תיכון בין הגילים 17-18 איזה סוג של תעודה את מחפשת זה לא ברור לי משאלתך האם את מחפשת את המקבילית לבגרות הישראלית האם את מחפשת לימודי תעודה מקצועית האם לימודי תואר ראשון ? המושג קולג' בבריטניה שונה מאוד מאשר בארהב הקולג'ים מקושרים באופן ישיר אל האוניברסיטואת , קיימבריג' למשל בנויה מ132 קולג'ים אשר מרכיבים את האוניברסיטה בניגוד לארהב בו לומדים בקולג' שנתיים לפני השלמת תואר ראשון . אשמח להבין מה בדיוק את מחפשת בכדי לכוון אותך למקום המתאים תודה לין
לין שלום. תודה על ההתייחסות לשאלות שלי. הבן שלי הולך ללמוד בקולג' שהבריטים הולכים אליו אחרי התיכון. זה לא במסגרת הHigher Education זה יותר קולג' מקצועי לגילאי 16-18 בדרך כלל. שם הם משיגים את ה A LEVELS. מקווה שעכשיו יותר ברור. הם רק דורשים מה שמקביל ל 5 GCSE ולא תעודת בגרות מלאה, שהיא התנאי לקבלה לאוניברסיטה שם. תודה, נטשה
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 16:44  19/04/16
אשמח אם תוכלי לשלוח לי לינק לבית הספר ALEVELS היא המקבילית של הבגרות , GCSE היא כמו מתכונת לא ניתן להשתמש בבגרות הישראלית עבור זהה אם הוא הולך ללימודים אשר מכינים לALEVELS זה כמו ללכת לבית ספר אקסטרני בארץ , אם המטרה שלו היא ללמוד מקצוע כלשהוא , אז זה לא הכיוון המתאים educationlynne@gmail.com אשמח אם נוכל לשוחח בכדי שאוכל להבין יותר לעומק מה בדיוק הוא רוצה ללמוד
סגור