פורום לימודים בהונגריה

בהנהלת: University  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע על לימודי הרפואה בהונגריה בשפה האנגלית. מה תנאי הקבלה,קורסי הכנה, עלויות, חיי חברה ועוד ככל העולה על דעתכם.

University

יוניברסיטי פועלת בישראל משנת 1993 ועוסקת בהכוונת סטודנטים ישראלים ללימודים אקדמיים בהונגריה

שלום רב, קודם כל שנה טובה ומתוקה לכולם! :) אחרי המון חיפושים ושיעורי בית, הגעתי למסקנה שהכי כדאי ללמוד רפואה בהונגריה ושהכי טוב לעשות קודם כל את המכינה בהונגריה ואז לגשת למבחני הקבלה. עד לפני כמה ימים הייתי בטוחה שזאת הדרך הטובה ביותר והייתי נחושה ללכת על פי הדרך הזאת. אך לפני כמה ימים עירערו אותי בכך שאמרו שדווקא כדאי לי לעשות את המכינה בארץ.. אז כרגע אני מאוד מבולבלת ולא יודעת מה לעשות, ואני ממש רוצה לעשות את ההחלטה הכי נבונה וטובה שיש בשביל להתקבל ללימודי רפואה.זה ממש ממש חשוב לי! אני ממש מבקשת את עזרתכם, מה הדרך הכי טובה?? מה כדאי לי לעשות?? האם יש כאן אנשים שמבינים בזה או שיש להם ניסיון באחד מהדברים הללו? אני ממש אשמח אם תעזרו לי.. (ובבקשה לא בקטע של לפרסם מכינה כזאת או אחרת, אלא רק עם ניסיון וידע אמיתי!) תודה
שלום מיטל, אנחנו הנציגים הרשמיים והבלעדיים של 3 אוניברסיטאות הונגריות לרפואה. את צודקת שהמקום הטוב ביותר כבר 25 שנה ללמוד רפואה מחוץ לישראל זה בהונגריה. בוגרי אוניברסיטאות הונגריות מוערכים בישראל ככוח אדם איכותי מאוד וזה תודות לרמה הגבוה והמקצועית של הלימודים והשיתוף פעולה הנרחב שיש למוסדות הלימוד בהונגריה עם בתי החולים בארץ. בשביל להתקבל לשנה א' את צריכה לעבור מבחן כניסה שכולל מבחן בכתב ובע"פ. המכינה בהונגריה היא מטעם הפקולטות לרפואה והם מכינות בית. 96% מבוגרי המכינה מתקבלים. זה מכינה בינלאומית שגם תכין אותך לשנים הפרה-קליניות. מכינות בארץ מאוד לא מומלצות ע"י האוניברסיטאות.בנוסף תקופת המכינה היא תקופת התאקלמות שתעזור לך להתרגל גם לדרישות האקדמאיות, גם לשפה האנגלית וכמובן לחיים העצמאיים בהונגריה. אשמח לקבוע לך פגישת ייעוץ חינם ולספר לך בהרחבה על מסלול המכינה בהונגריה. כמו כן, נשמח לראותך בכנס המידע שייערך ב7.10.14 בשעה 19:00 בכתובתינו בברכה, תום
סגור