פורום לימודים בהונגריה

בהנהלת: University  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע על לימודי הרפואה בהונגריה בשפה האנגלית. מה תנאי הקבלה,קורסי הכנה, עלויות, חיי חברה ועוד ככל העולה על דעתכם.

University

יוניברסיטי פועלת בישראל משנת 1993 ועוסקת בהכוונת סטודנטים ישראלים ללימודים אקדמיים בהונגריה

שבת | 16:46  19/04/16
שלום יש לי כמה שאלות 1- יש אנטישמיות ? 2- האם ניתן לנהל זוגיות במהלך הלימודים ? 3- האם ניתן לרכוש מברשת שיניים למברשת החשמלית שלי או שמא צריך להביא מהארץ ? 4-החלב מפוסטר ? 5- האם ניתן לגדל בעל חיים בדירה כגון כלב , חתול או תרנגול ? אני רציני לגבי התרנגול , אני בעל לול 6-עלות טיסות ממוצאת ? 7- עלות דירת סטודיו ליחיד ? בערך ? תודה לבינתיים שבת
מנהל פורום לימודים בהונגריה | 00:29  22/04/16
היי שלום לך ! לפני שאענה על השאלות, חשוב לי שתבין כי הונגריה היא מדינה שנמנת על אחת ממדינות האיחוד האירופי ולכן לרוב השאלות ששאלת כאן יש תשובה פשוטה - בהונגריה יש הכל ! בדיוק כמו בארץ... 1 - בגדול זוהי שאלה מאוד מורכבת, התשובה הפשוטה היא שישנה אנטישמיות אך אנו כסטודנטים לא מרגישים אותה כלל ! לא נמנים המון אירועי אנטיסשמיות בהונגריה על אף היותה מדינה עם אוכלוסיה אנטישמית. אז שורה תחתונה - לא מורגש כלל. 2. ניתן בהחלט לקיים זוגיות ! דורש הקרבה מצד שני בני הזוג כמו בכל זוגיות. 3. ניתן לרכוש ! ברור 4. ברור 5. ניתן לגדל כל בעל חיים שתרמה הכל תלוי בחוזה שסגרת לפניי. רוב בעלי הדירה לא מתירים הכנסת חיות מחמד, אך אם תסגור זאת בחוזה תוכל להכניס גם דינוזאור לביתך. 6. עלות טיסה ממוצעת - נע בין 60 יורו ל 150 יורו לכיוון. תלוי בהרבה משתנים. 7. עלות דירה ממוצעת ליחיד : 120K - 100K פורינט, תוכל לעשות את ההמרה באינטרנט. בהצלחה ! ישראל דוד גבאי
סגור