פורום לימודי פסיכולוגיה - לקריאה בלבד

בהנהלת: פרופ' ארנון לוי   |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום פסיכולוגיה תוכלו לקבל מידע מקיף על לימודי תואר ראשון ושני בפסיכולוגיה ומענה לשאלות הנקרות בדרך לתואר היכן לומדים? בארץ או בחו"ל? תנאי קבלה, שדרוג בעבודה? מה אפשר לעשות עם התואר? ועוד שאר שאלות מגוונות.

פרופ' ארנון לוי

פרופ' ארנון לוי פסיכולוג קליני, פסיכואנתרופולוג ומאמן אישי. לשעבר יו”ר האיגוד הישראלי לפסיכותרפיה, מייסד האיגוד הישראלי לאימון פסיכולוגי ,סגן נשיא בחברה הבינ"ל לאימון בגישת Coaching Psychology

נעמה | 10:15  04/08/10
מעוניינת ללמוד פסיכולוגיה לתואר ראשון בת"א או באיזור המרכז .ממוצע בגרויות-107 אך ללא פסיכומטרי. האם יש למישהו המלצות על מוסדות מתאימים? החשש שלי הוא שמוסדות שמקבלים ללא פסיכומטרי יתגלו כפחות אמינים או איכותיים...אשמח לשמוע חוות דעת! כמו כן, אשמח לשמוע על מסלולים שניתן לשלב בהם עבודה-מסלולי בוקר/ערב... תודה, יעל.
נועה לביא | 13:16  04/08/10
יעל שלום רב, ההחלטה בבחירת מוסד לימודים אינה פשוטה. אני חושבת שעליך לפנות למוסדות השונים אליהם את מעוניינת להירשם, לקבוע פגישות ייעוץ ולהתרשם מ"רצינות" המוסד. בפגישות הייעוץ/בשיחות הטלפון שתעשי תוכלי לברר גם על שעות וימי הלימוד. לימודי פסיכולוגיה ידועים כלימודים תובעניים. במסלול האקדמי לימודי התואר הראשון פרושים על פני 3 ימים מלאים. בהצלחה נועה
אני | 18:55  20/09/10
היי, יש אפשרות להתקבל ללימודים באוניברסיטה העברית על סמך ממוצע בגרות של 111.25 ומעלה
נועה לביא | 09:17  10/02/11
שלום רב, אני ממליצה לך לפנות למרכז הרישום באוניברסיטה לברור תנאי הרישום והקבלה. בהצלחה
סגור