פורום לימודי פסיכולוגיה - לקריאה בלבד

בהנהלת: פרופ' ארנון לוי   |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום פסיכולוגיה תוכלו לקבל מידע מקיף על לימודי תואר ראשון ושני בפסיכולוגיה ומענה לשאלות הנקרות בדרך לתואר היכן לומדים? בארץ או בחו"ל? תנאי קבלה, שדרוג בעבודה? מה אפשר לעשות עם התואר? ועוד שאר שאלות מגוונות.
 
פרופ' ארנון לוי

פרופ' ארנון לוי פסיכולוג קליני, פסיכואנתרופולוג ומאמן אישי. לשעבר יו”ר האיגוד הישראלי לפסיכותרפיה, מייסד האיגוד הישראלי לאימון פסיכולוגי ,סגן נשיא בחברה הבינ"ל לאימון בגישת Coaching Psychology

 
בר אליהו | 13:20  02/01/11
האם יועצת תעסוקתית לומדת תואר ראשון בפסיכולוגיה?
הי, למיטב ידיעתי אפשרי. יש גם תואר שני בפסיכולוגיה תעסוקתית. אבל לפני תואר שני יש תואר ראשון... שמעת שפתחו תכנית חדשה במכללה למנהל? חבר שלי הולך לברר שם.
היי, גם אני ביררתי במכללה למנהל. פותחים שם חוג חדש לפסיכולוגיה שלפי נתוני הקבלה ( 600 בפסיכומטרי וממוצע בגרות 90 ) נראה שיהיה חוג ברמה גבוהה. הם מלמדים 3 ימים בשבוע וישנם לימודי התמחות בתקשורת או בניהול - אני באופן אישי מעדיפה ללמוד ניהול - זה מאוד פרקטי היום בכל תחום. יש להם יום פתוח בפברואר - נראה לי שווה לשמוע. שיהיה לכולנו בהצלחה
היי, חוץ מפסיכולוגיה כתואר ראשון תוכלי ללמוד מדעי ההתנהגות כתואר ראשון. אני אישית סטודנטית במכללה למינהל ושם מתאפשר לך לבחור גם חטיבה מתוך 4. אני בחטיבה של ניהול ומאשבי אנוש. מעבר לזה, ישנו מסלול מקוצר לתואר שני- אבל צריך להיות מצטיין בשביל להתקבל למסלול המקוצר. בכל מקרה לדעתי הכי טוב זה לקבוע פגישות יעוץ בכל מקום שאת מעוניית בו, זה נותן המון :)
סגור