פורום לימודי פסיכולוגיה - לקריאה בלבד

בהנהלת: פרופ' ארנון לוי   |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום פסיכולוגיה תוכלו לקבל מידע מקיף על לימודי תואר ראשון ושני בפסיכולוגיה ומענה לשאלות הנקרות בדרך לתואר היכן לומדים? בארץ או בחו"ל? תנאי קבלה, שדרוג בעבודה? מה אפשר לעשות עם התואר? ועוד שאר שאלות מגוונות.

פרופ' ארנון לוי

פרופ' ארנון לוי פסיכולוג קליני, פסיכואנתרופולוג ומאמן אישי. לשעבר יו”ר האיגוד הישראלי לפסיכותרפיה, מייסד האיגוד הישראלי לאימון פסיכולוגי ,סגן נשיא בחברה הבינ"ל לאימון בגישת Coaching Psychology

שלום, אם יש לי תואר ראשון באמנות בבצלאל ממוצע 83 ואני רוצה תואר ראשון בפסיכולוגיה, האם מוכר לי התואר הראשון באמנות והוא יכול להוות חמישים אחוז מנקודות הזכות עבור התואר הראשון בפסיכולוגיה?
שלום, יש לנו תכנית לבעלי תואר אקדמי. משך התכנית 3 שנים, אך התלמידים פטורים מלימודי החטיבה. את מוזמנת לפנות לייעוץ שלנו בטל' 9635814- 03 לאורית. בהצלחה
ממליצה בחום ללכת ליום הפתוח במכללה האקדמית אשקלון ב6/5/11 בשעה 09:00-12:00 אני לומדת שם בחוג פסיכולוגיה, ורק דברים טובים בפי ... בפניתך אליהם תכלי לקבל פרטים מפורטים מה דרוש וכמה.. כמובן שתעשי סקר שוק טוב , כי מוסדות שונים מכניסים בתנאים טיפה שונים.. שיהיה בהצלחה!!!
היי דנית, כבוגרת תואר אקמאי תוכלי להתקבל ללימודי פסיכלוגיה במסלול האקדמי המכללה למנהל ולהצטרף לתוכנית לאקדמאים - תוכנית זו מאפשרת לך ללמוד רק את לימודי הפסיכלוגיה ( בהיקף של 82 ש"סים) ולקבל פטור מלימודי החטיבה ( לימודי ניהול או תקשורת - שאותם מחוייבים ללמוד סטודנטים שאינם בעלי תואר אקדמי ). בנוסף- במידה וישנם קורסים שלמדת החופפים לתוכני הלימודים בפסיכלוגיה - תוכלי להגיש בקשה לקבלת פטור מלימודים חוזרים בקורסים אלה ולזכות בנקודות זכות עבורם ( כרוך בהעברת גיליון ציונים וסילבוס). מקווה שעזרתי בהצלחה
סגור