פורום לימודי פסיכולוגיה - לקריאה בלבד

בהנהלת: פרופ' ארנון לוי   |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום פסיכולוגיה תוכלו לקבל מידע מקיף על לימודי תואר ראשון ושני בפסיכולוגיה ומענה לשאלות הנקרות בדרך לתואר היכן לומדים? בארץ או בחו"ל? תנאי קבלה, שדרוג בעבודה? מה אפשר לעשות עם התואר? ועוד שאר שאלות מגוונות.

פרופ' ארנון לוי

פרופ' ארנון לוי פסיכולוג קליני, פסיכואנתרופולוג ומאמן אישי. לשעבר יו”ר האיגוד הישראלי לפסיכותרפיה, מייסד האיגוד הישראלי לאימון פסיכולוגי ,סגן נשיא בחברה הבינ"ל לאימון בגישת Coaching Psychology

שלום, אני סטודנטית שנה ב בפסיכולוגיה ואני מאוד מתלבטת לגבי המשך דרכי בתחום.. אני נמצאת במסלול שהסיכויים להתקבל לתואר השני בפסיכולוגיה קלינית הינם גבוהים מאוד. אבל לפי מה שהבנתי זה שהקבלה לתואר השני זהו רק השלב ההתחלתי והבסיסי בדרך הארוכה מאוד... קריירה לא נמצאת בראש סדר העדיפויות שלי אני מעדיפה להשקיע יותר משאבים במשפחה שלי אך עם זאת גם להתפרנס בכבוד! שמעתי שעם התואר ניתן לעבוד בתחום המשאבי אנוש(ואף להמשיך לתואר שני בתחום).. מה זה אומר? והאם ישנם עוד תחומים שניתן לעבוד בהם ולהתפרנס בכבוד? ןאיך אני אדע לאיזה תחום אני מתאימה? אשמח להכוונה... תודה רבה והמשך יום טוב!!!
נועה לביא | 12:31  04/07/11
שלום רב, תואר ראשון בפסיכולוגיה פותח דלתות לתחומים מגוונים- האחד כפי שציינת הוא מש"א. תחומים נוספים הם שיווק ופרסום. כל אחד יודע מה קרוב לליבו ומה החוזקות שלו. במידה ואת צריכה עזרה אני בטוחה כי במוסד בו את לומדת יש מרכז השמה שיכול לסייע לך. בהצלחה
סגור