פורום לימודי פסיכולוגיה - לקריאה בלבד

בהנהלת: פרופ' ארנון לוי   |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום פסיכולוגיה תוכלו לקבל מידע מקיף על לימודי תואר ראשון ושני בפסיכולוגיה ומענה לשאלות הנקרות בדרך לתואר היכן לומדים? בארץ או בחו"ל? תנאי קבלה, שדרוג בעבודה? מה אפשר לעשות עם התואר? ועוד שאר שאלות מגוונות.

פרופ' ארנון לוי

פרופ' ארנון לוי פסיכולוג קליני, פסיכואנתרופולוג ומאמן אישי. לשעבר יו”ר האיגוד הישראלי לפסיכותרפיה, מייסד האיגוד הישראלי לאימון פסיכולוגי ,סגן נשיא בחברה הבינ"ל לאימון בגישת Coaching Psychology

אני רוצה להיות פסיכולוג קליני מורשה ולא מעניין אותי שום דבר אחר. אני מודע לקושי המטרה ולכן אני רוצה לנקוט בצעדים הנכונים מעכשיו. הבנתי שיש הרבה סטיסטיקה במבחן מתאם, לימוד פסיכולוגיה עם ניהול יכין אותי יותר טוב? לתואר שני צריך לפחות ממוצע 90 ונראה לי שבמדעי ההתנהגות יהיה לי יותר קל להוציא ציון כזה(מתקשה יותר בתחום הראלי),זה נכון? מה יקל עלי בניסיון קבלה שלי לתואר שני מדעי ההתנהגות או פסיכו+ניהול? תודה מראש
שלום רב, מתננצלת על העיכוב בתשובה. הגדרת בצורה מאוד בהירה את מטרתך. לשם כך, עדיף לבחור בדרך הישירה- תואר ראשון בפסיכולוגיה. מבחן המתאם מורכב ברובו מהחומר בסטטיסטיקה, שיטות מחקר וכד'. בנוסף בראיון לתואר השני, ישנן שאלות על המחקרים שביצעת בתואר הראשון. עליך לבחור תכנית שתכין אותך בצורה המיטבית לכל אלה. חטיבה בניהול משלימה ידע בתחומים נוספים שיכולים לסייע לך. בתכנית הלימודים שאנחנו מציעים התלמידים נדרשים לבצע שני מחקרים בשנה ג (שני סמינריונים) והדבר בהחלט יכול לסייע בעתיד. בהצלחה
סגור