פורום לימודי פסיכולוגיה - לקריאה בלבד

בהנהלת: פרופ' ארנון לוי   |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום פסיכולוגיה תוכלו לקבל מידע מקיף על לימודי תואר ראשון ושני בפסיכולוגיה ומענה לשאלות הנקרות בדרך לתואר היכן לומדים? בארץ או בחו"ל? תנאי קבלה, שדרוג בעבודה? מה אפשר לעשות עם התואר? ועוד שאר שאלות מגוונות.

פרופ' ארנון לוי

פרופ' ארנון לוי פסיכולוג קליני, פסיכואנתרופולוג ומאמן אישי. לשעבר יו”ר האיגוד הישראלי לפסיכותרפיה, מייסד האיגוד הישראלי לאימון פסיכולוגי ,סגן נשיא בחברה הבינ"ל לאימון בגישת Coaching Psychology

הילה | 21:02  05/10/12
שלום, אני בחורה בת 24, מעוניינת להירשם לקורס/ים בפסיכולוגיה למטרת העשרה אישית בלבד ולא במסגרת של לימודי תואר ראשון. יש לי עסק עצמאי בתחום הקוסמטיקה ואינני מעוניינת ללמוד במטרה לעשות הסבה מקצועית, אלא לשם השכלה והעשרה בלבד. לאחרונה קיבלתי מידע מהאוניברסיטה הפתוחה לגבי קורס מבוא לפסיכולוגיה במתכונת הנחייה מוגברת (עד 15 מפגשים) שעלותו היא 2100 ש"ח (+ 700 ש"ח דמי הרשמה לסטודנט חדש). לא עשיתי פסיכומטרי ומעולם לא התעניינתי או יצרתי קשר עם אוניברסיטאות/ מכללות לגבי לימודים ולכן אין לי כל מידע או דעה בנושא, מלבד העובדה שאני מאוד מתעניינת בתחומים כמו פסיכולוגיה וסוציולוגיה.. אשמח לשמוע המלצות, עצות, והכוונה גם לגבי מוסדות לימוד ספציפיים (במיוחד לגבי האונ' הפתוחה ואילו שלוחות שלה יותר מומלצות) וגם לגבי הקורסים עצמם.. תודה
סגור