המרכז ללימודים אקדמיים

המרכז ללימודים אקדמיים - מידע כללי

ההבדל בין תיאוריה לקריירה

השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם
שם מלא:
טלפון נייד:
דוא"ל:
עיר:
ת.ז:

המרכז ללימודים אקדמיים מעניק לסטודנטים את הכלים לפיתוח הקריירה שלהם בחמישה בתי ספר: בתי ספר- בית ספר "סרנת" לניהול, בית ספר "דן" ללימודי היי-טק,  ביה"ס לחינוך, ביה"ס לפסיכולוגיה ובית הספר למקצועות הבריאות.


התפיסה המנחה במרכז ללימודים אקדמיים, היא שילוב בין לימודים אקדמיים לבין הקניית ידע מקצועי יישומי. תפיסה זו באה לידי ביטוי בתחומי הלימוד, בדרכי ההוראה, בבחירת הסגל האקדמי, מסלולי הלימוד המותאמים גם לאוכלוסייה העובדת ובתוכניות הלימודים הייחודיות. תוכניות הלימודים במרכז ללימודים אקדמיים מעניקות לסטודנטים לא רק ידע רחב, אלא גם יכולת ליישמו באופן מעשי  עוד על המרכז ללימודים אקדמיים

סגל מרצים מוביל
על צוות המרצים במרכז ללימודים אקדמיים נמנים פרופסורים ובעלי תואר דוקטור מן השורה הראשונה ,המשלבים מוניטין אקדמי רב  לצד ניסיון מעשי רב.  שילוב זה מאפשר לסטודנטים לא רק ליהנות מרמה אקדמית גבוה אלא גם ללמוד מניסיונם המעשי הרב של המרצים ובכך לקבל כלים מעשיים בתחום הלימודים הנבחר , שיאפשרו להם להשתלב ולהתקדם בשוק העבודה ביתר קלות.

הכשרה מעשית

המרכז ללימודים אקדמיים הציב כערך עליון את הכנת הסטודנטים  בצורה אופטימלית, לקריירה משגשגת בעולם האמיתי.
לצורך כך, נהנים הסטודנטים מהכשרה מעשית כבר בתקופת הלימודים, הכוללת תמהיל ייחודי:

בכך, המרכז ללימודים אקדמיים יוצר עבור הסטודנטים את התנאים האופטימליים לקידום הקריירה, כבר במהלך הלימודים ומקנה להם יתרון משמעותי, עם צאתם לעולם האמיתי.

מסלולי בוקר/ערב

כחלק מתפיסת המרכז, הרואה בהרחבת הנסיון התעסוקתי של הסטודנט כבר במהלך הלימודים, נדבך מרכזי בטיפוח קריירה משגשגת, מוצעים לנרשמים ללימודים 2 מסלולי לימוד: בוקר/ ערב.

לימודי חינוך והוראה
לימודי מדעי החברה
לימודי ערב
רפואה, בריאות ורווחה
מנהל עסקים וכלכלה
תואר שני במנהל עסקים
תואר שני בחינוך
שכר לימוד: פרטי - לא מתוקצב, ניתן לשלם על פי הפקדון לחיילים משוחררים
מעונות: אין
כתובת: היוצרים 2 אור יהודה

*התכנים בעמוד זה מתעדכנים אחת לכמה חודשים
סגור