אקדמיק אקיומן

אקדמיק אקיומן - מידע כללי

לפיתוח סגנון אישי ומיצוי הפוטנציאל

צריכים עזרה?
המרכז הארצי לייעוץ והכוונה ללימודים
ilimudim, התקשרו ונעזור לכם למצוא פיתרון
הצג טלפון מוסד

המשמעות המילולית של של השם "אקדמיק אקיומן" היא חוכמת הלימוד. בהתאם לכך  בית הספר נותן כלים לחשיבה אפקטיבית, טכניקות לשיפור הזיכרון והקריאה. "אקדמיק אקיומן" מציעים תוכנית לימודים בהתאם לצרכים האישיים של המשתתפים, במסגרות שונות של אימון ותרגול אינטנסיביים עם תוצאות מוכחות לאורך זמן.   באקדמיק אקיומן מבינים שרוב יכולות האדם אינן מנוצלות, לכן לכל אדם יש יכולת למצות את 
כישוריו ולהצטיין כמעט בכל תחום שיבחר.  

אקדמיק אקיומן מהווה שיטה חדשה למיצוי פוטנציאל אישי, המבוססת על טכניקות מתקדמות ומתודולוגיה ייחודית, עם דגש על מציאת סגנון אישי ומעקב לאורך זמן עד להצלחה. באקדמיק אקיומן מבינים שרוב יכולות האדם אינן מנוצלות, לכן לכל אדם יש יכולת למצות את כישוריו ולהצטיין כמעט בכל תחום שיבחר.  השיטה מבוססת על תרגול ואימון המשלבים באופן מיוחד את פיתוח הזיכרון לסוגיו ושיפור איכות ומהירות הקריאה עם תרגילי ריכוז ויצירתיות, המאפיינים את רמת הביצועים הגבוהה של האנשים המצטיינים.  אקדמיק אקיומן מציעה מערך של קורסים בהתאמה אישית הכולל אימון לאורך זמן שמתחיל באבחון מדעי, תרגון פראקטי, הרצאות ומעקב אישי לאורך זמן עם אבחונים ותרגילים נוספים, כדי להבטיח מיצוי אופטימאלי של הפוטנציאל האישי.המילולית של השם "אקדמיק אקיומן" היא "חוכמת הלימוד".  בהתאם לכך בית הספר נותן כלים לחשיבה 
אפקטיבית, טכניקות לשיפור הזיכרון והקריאה. "אקדמיק אקיומן" מציעים תוכנית לימודים בהתאם לצרכים האישיים של המשתתפים, במסגרות שונות של אימון ותרגול אינטנסיביים עם תוצאות מוכחות לאורך זמן.   באקדמיק אקיומן מבינים שרוב יכולות האדם אינן מנוצלות, לכן לכל אדם יש יכולת למצות את כישוריו ולהצטיין כמעט בכל תחום שיבחר.

קורסי שפות, תרגום ועריכה
קורסי רפואה משלימה
לימודי תעודה ולימודי הסמכה
בגרויות, פסיכומטרי ומבחני קבלה
תרגילי יום-יום לזיכרון מצוין
אנשים רבים בכל הגילאים מתלוננים על כושר הזיכרון שלהם. תלמידים לומדים לבחינה ולא זוכרים כלום יום למחרת. חיילים שוכחים את הנהלים ומסכנים חיי אדם. סטודנטים בתחילת כל קורס עוברים רענון של החומר עליו מבוסס הקורס. אמהות שוכחות לקחת את הילדים מהגן. אנשי מקצוע ומנהלים מרגישים אבודים בלי יומן או מחשב נישא. אנשים מבוגרים סובלים מאובדן זיכרון ומחלת אלצהיימר. בעיות זיכרון מלוות אותנו בכל שלבי החיים וחלקנו אבדנו תקווה לפתור אותן.

יש הסבורים שבעיות הזיכרון החמירו במאה השנים האחרונות. מציינים סיבות קשורות לשגרת החיים המודרניים. יכולת קרוא וכתוב וזמינות הספרים ביטלו את הצורך ללמוד יצירות ספרותיות בעל פה.
תוכנות חיפוש מתקדמות מאפשרות להגיע לכל מידע בקלות רבה, מבלי שנזכור איפה צריך לחפש. ואפילו קצב החיים, המשתנה כל הזמן, הופך את כל מה שזכרנו ללא רלוונטי כעבור שנים בודדות.

כדי לשמור על רמת זיכרון גבוהה מספיק לבצע תרגילים פשוטים בחיי היום-יום. להלן מספר תרגילים. מומלץ לבצע את התרגילים לפחות פעמיים ביום ולגוון

תרגיל ראשון: ערנות לסביבה. תיכנסו לחדר שלא הייתם בו זמן רב ולשים לב לכמה שיותר פרטים. לאחר הביקור תנסו לשחזר בראש את כל הפרטים ואת החדר עצמו. התרגיל מומלץ במיוחד לאנשי עסקים שמבקרים לקוחות רבים, לאנשים שיוצאים לטיולים ומבקרים במסעדות ולמשחקים במשחקי מחשב מתקדמים. מטרת התרגיל היא שיפור תשומת לב וזיכרון לפרטים.

תרגיל שני: זיכרון לטווח קצר. תנסו לזכור מספרי מכוניות שעוברות ברחוב, שמות החנויות וליבוש האנשים שחולפים מולכם. תנסו לתפוס את הפרטים בזמן קצר ודיוק גבוה ככל האפשר. התרגיל מומלץ במיוחד בזמן טיולים רגליים בעיר, בזמן הקניות ובזמן שמחכים למישהו. אל תנסו את התרגיל אם אתם נוהגים במכונית. מטרת התרגיל היא שיפור מהירות התפיסה וזיכרון לטווח קצר.

תרגיל שלישי: אסוציאציות. זה לא סוד שכדי לזכור טוב כדאי לבנות אסוציאציות. אם לומדים שפה זרה מומלץ לבנות אסוציאציה לפי השמע של המילה. לא סתם עוד לפני העלייה הגדולה כולם ידעו לומר "חרשו". אם לומדים כתובת אפשר לחבר סיפור. התרגיל מומלץ לכולם כל הזמן ומפתח גם את הזיכרון וגם את היצירתיות.

*התכנים בעמוד זה מתעדכנים אחת לכמה חודשים

מוסדות לימוד נוספים בתחום שבחרת:

נמצאו 3 מוסדות לימוד ובהם 7 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
קידום
בגרות
כתובת: מרכז עזריאלי חולון . רשימת הסניפים:קריון, חדרה,רעננה,פתח תקווה, תל אביב, ירושלים, מודיעין, רשל"צ
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
כישורי למידה - המרכז לקידום תפקודים
מרכז ארצי של יישומי הגישה הנוירו-התפתחותית-תפקודית
כתובת: סניף מרכז: יגאל אלון 123 ת"א, סניף דרום: מכללת מכלול, משואות יצחק (ליד קרית מלאכי).
רוצה שיתקשרו אליך?
קיימים 4 מסלולים
קורס מטפלים מקצועי בגישת NDFA
השתלמות שנתית בגישת NDFA לאנשי חינוך והוראה
קורס מאבחנים ומטפלים במתבגרים ומבוגרים – "לוחמי האור"
סדנת הורים קשובים
זיו כספי, ביה''ס לבגרות ופסיכומטרי
ביה''ס אקסטרני הנהנה במשך שנים רבות ממוניטין ומשם מוביל
כתובת: דרך השרון 12 כפר סבא
רוצה שיתקשרו אליך?
קיימים 2 מסלולים
בעמוד זה נמצאים 7 מסלולי לימוד בתחום , ב-3 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין ב אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
סגור