בית הספר האמריקאי למקצועות הרפואה

בית הספר האמריקאי למקצועות הרפואה - מידע כללי

הכנה למבחני מיון וכניסה ללימודי מקצועות הרפואה בחו"ל

צור קשר עם מוסד הלימודים
1-700-700-535
או
השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם
שם מלא:
טלפון נייד:
דוא"ל:
עיר:
ת.ז:
מכינה ללימודי רפואה
תחומי לימוד:

מכינה ללימודי רפואה-

ביה"ס האמריקאי שואף להכין את תלמידיו בצורה הטובה ביותר ללימודים רפואיים בחו"ל. אי לכך, מורי ביה"ס הינם מומחים בתחומים אותם הם מלמדים ובעלי ניסיון של שנים בלימוד והכנה של מועמדים ללימודי רפואה בחו"ל.

מכינת ביה"ס האמריקאי היא המכינה היחידה בארץ הנותנת לסטודנטים את הכלים לעבור בהצלחה את כל מבחני הכניסה, גם אלו הקשים ביותר. מעבר לכך, תלמידי ביה"ס מגיעים לשנת הלימודים הראשונה עם ידע נרחב המעניק להם יתרון אל מול עמיתיהם לספסל הלימודים.

המכינה שמה דגש מיוחד על לימוד אגלית אקדמית, במיוחד טרמינולוגיה רפואית,  על מנת להכין את התלמידים לחווית הלימודים בשפה זרה באופן האופטימלי ביותר.

במסגרת המכינה מרחיב ביה"ס את ידיעת התלמידים במקצוע הרפואה, הביולוגיה, הכימיה, הפיסיקה, האנטומיה והפיסיולגיה מעבר לרמה הנדרשת מסוטדנט שנה א'. לימודי המכינה, המתקיימים באנגלית על ידי מורים דוברי אנגלית שפת אם, מכינים את הסטודנטים בצורה הטובה ביותר ללימודי רפואה אקדמיים בשפה האנגלית, כמו גם לפרקי האנגלית במבחני הכניסה. בוגרי המכינה של ביה"ס האמריקאי מקבלים את הכלים להצליח במבחני הכניסה הקשים ביותר, כמו גם להתשלב באופן חלק בלימודי רפואה ברחבי העולם.

לנוכח מחויבות ביה"ס להצלחת כל התלמידים מעמיד ביה"ס לרשות תלמידיו מאגר חומרי לימוד עצום המאפשר לכל תלמיד ותלמיד לקבל באופן אישי חומרי לימוד נוספים ככל שיידרש. שביעות רצון הסטודנטים היא בראש מעיינו של ביה"ס ולכן משתדל ביה"ס ככל שניתן לאפשר שיעורי תגבור ועזרה נוספת למי אשר זקוק לעזרה.

הידע שרוכשים תלמידי המכינה עוזר להם לאורך כל שנות לימודי הרפואה ומהווים את הבסיס הטוב ביותר טרם תחילת לימודי הרפואה.
 
 


*התכנים בעמוד זה מתעדכנים אחת לכמה חודשים
סגור