מכללת ברק

מכללת ברק - מידע כללי

המובילה ברפואה משלימה!

צור קשר עם מוסד הלימודים
02-6483663
או
השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם
שם מלא:
טלפון נייד:
דוא"ל:
עיר:
ת.ז:
קורס בניסים
תנאי רישום:
פתוח לקהל הרחב

משך הלימודים:
1 שנים

תחומי לימוד:

"קורס בניסים" הוא ספר פסיכולוגי פילוסופי רוחני. הוא כתוב כמו קורס ולכן זהו שמו. הקורס עצמו ערוך כמכשיר לימוד. תכנית הלימודים שמציע הקורס נבנתה בדקדקנות, והיא מועברת,  ביסודיות צעד אחר צעד, ברמות התיאורטית והמעשית. הלימודים עוסקים בתחומים רוחניים אוניברסאליים. ומדגישים שאין הוא אלא גירסה אחת של תוכנית הלימודים האוניברסאלית.

הקורס אומר: " למרות  שהאדם הוא עצמו אחד, הוא חווה את עצמו כשניים: כטוב וכרע, כאוהב ושונא, כמיינד וגוף. תחושה זו של היותו מפוצל לניגודים יוצרת הרגשות של סכסוך פנימי חריף ומתמיד, ומובילה לניסיונות לתא  בין ההיבטים הסותרים. הרבה פתרונות כאלה חיפש, ואף אחד מהם לא פעל." הקורס מספק דרך לשינוי התודעה ומקנה כלים מעשיים ע"מ שיוכל האדם לשוב ולהיות העצמו האחד שהננו, ושיפעל מתוך עצמו מאוחד זה ושהוא יהיה נגיש וזמין לו לאדם כל הזמן. הקורס בניסים הוא קורס בשינוי התודעה. מרגע שנוצרת הסכמה מתחיל השינוי. שינוי התודעה מתאפשר בעזרת תהליכי ריפוי שעוברים בקורס. התהליכים הם עמוקים ביותר, אך הם נעשים בסבלנות ובעדינות. הקורס מיועד למי שמעוניין להטיב עם עצמו ועם הסובבים אותו.

תחומי הלימוד:
הסליחה - הכלי המרכזי של הקורס. ההבדל בין הסליחה של האגו לסליחה של הקורס, מערכות יחסים מיוחדות עם בני זוג - "חוזה"  שלבים בחוזה , תפקידים בחוזה- ריפוי מערכות היחסים, הורים וילדים - ריפוי עפ"י עקרונות הקורס בניסים, הכרה עם מושגי היסוד של הקורס: רווחים משניים, השלכות, אגו, אלוהות, סמכות פנימית ועוד, השימושים שהאגו עושה בסליחה. הסליחה עפ"י הקורס. הבאת סליחה לעצמנו ולמערכות היחסים שלנו, מערכת היחסים המיוחדת שלנו עם הגוף.

הערות:
* הלימודים יתקיימו בי-ם, אשקלון, אשדוד, משואות יצחק.*התכנים בעמוד זה מתעדכנים אחת לכמה חודשים
סגור