High Q

High Q - מידע כללי

התוצאות מדברות

השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם
שם מלא:
טלפון נייד:
דוא"ל:
עיר:
ת.ז:

High Q היא בבעלות מלאה שלGlobal University Systems - חברה בינלאומית המתמחה בתחום ההשכלה הגבוהה ומלמדת כיום כ-50 אלף סטודנטים מ-175 מדינות, 1,200 קורסים ב-12 מוסדות לימוד, הפרושים ב-23 מיקומים ברחבי העולם, בהן: ברלין, הנובר ונקובר, טורונטו, אירלנד וסינגפור.

 High Q, כאשר אנו מקבלים על עצמנו להכין אתכם לבחינה כלשהי, מטרתנו להבטיח את מיצוי הפוטנציאל המקסימלי של כל אחד ואחת מכם.


עם מעל 250,000 תלמידים מרוצים לאורך השנים, אנו כבר יודעים שזה אפשרי!

דרך חשיבה זו הפכה את חברת High Q, מאז הקמתה בשנת 1983, לחברה המובילה והגדולה ביותר בשוק הפרטי.

High Q נחשבת כיום בין החברות המובילות בעולם בפיתוח קורסים ואמצעי הוראה.

High Q מקפידה לשמור על מקומה המוביל בתחום טכנולוגית ההוראה העולמית.
אנו משתמשים בשיטות לימוד ייחודיות ומתקדמות ביותר בכדי להפוך את הלמידה לקלה ואפקטיבית ולאפשר מיצוי מרבי של הפוטנציאל של כל תלמיד.
השילוב האידיאלי של מורים מעולים, לימוד אינטנסיבי בכיתות, לימוד משלים באינטרנט, ייעוץ והדרכה אישית לכל תלמיד, ותוכנית לימוד חדשנית ומקיפה, מבטיח הכנה מושלמת לבחינות!

בבסיס ההצלחה של High Q שלושה מרכיבים עקריים: 

מורים:
חתירתה של High Q למצוינות באה לידי ביטוי באיכות המורים שלה, הידועים כמורים הטובים ביותר בתחום. כל מורה נבחר בקפידה על-פי נתוניו האישיים ועליו לעבור בהצלחה הכשרה ייחודית הכוללת מאות שעות תרגול והוראה. רק אחד מתוך כמאה פונים, הופך לבסוף למורה בפועל.
המורים שלנו מחוייבים להצלחתכם לחלוטין ומשקיעים בכל אחד ואחת מכם את מיטב מרצם וכשרונם, תוך מוטיבציה אדירה, יחס אישי, סבלנות ואמונה אמיתית ביכולתכם.

אמצעי עזר והוראה: 
החזון המקצועי של High Q מושתת על האמונה כי ניתן לשפר את היכולת האישית של כל תלמיד ותלמיד וניתן לגרום לתלמידים לממש את יכולתם באופן מרבי. לצורך כך, עומדים לרשות התלמידים אמצעי ההוראה המתקדמים והאפקטיביים ביותר בארץ ובעולם, אשר מקדמים אתכם אל המטרה בצעדי ענק:
שימוש במערכת הלימוד האישית באינטרנט - החידוש האחרון והבלעדי של High Q: אנו היחידים בתחום אשר מעניקים אתר אינטרנט לימודי מהפכני, המייעל באופן ניכר את תהליך הלמידה שלכם ותפוקתכם מהקורס. 
לימוד בעזרת מצגות מחשב - כך אתם נהנים משיעורים יעילים, מתוחכמים ומרתקים הרבה יותר, מהמחשה מדויקת יותר של כל שאלה, וקולטים את החומר בצורה אופטימלית! 
צפייה בשיעורים בוידאו - זו ההזדמנות שלכם להשלים חומר שהחסרתם, להתעמק בנושאים שאתם מתקשים בהם ולהתכונן באופן יעיל יותר לבחינה. 

מחקר ופיתוח:
High Q משקיעה משאבים רבים בפיתוח תוכנות אבחון ולמידה באמצעות האינטרנט, הרשומות כפטנטים עולמיים. מערכות ייחודיות אלו מעניקות לכם יתרון משמעותי על פני תלמידים אחרים. העבודה באמצעות האינטרנט משפרת באופן ניכר את תהליך הלמידה והתפוקה מהקורס ומאפשרת לנו לעקוב באופן שוטף ואישי אחר הישגיכם ולתכנן כהלכה את קצב הלימוד. אנו היחידים היכולים לעדכן, בלחיצת כפתור, את הסימולציות שלנו בהתאם לשינויים הקטנים ביותר בבחינה הפסיכומטרית. כך גם מתעדכן חומר הלימוד בקורס מדי מועד – הן מצגות המחשב בכיתות והן מערכת הלימוד האישית באינטרנט.  
  
ל High Q סניפים בכל רחבי הארץ:

זכרון יעקב

חדרה

פתח תקווה

גבעתיים

נהריה

כרמיאל

אשקלון

חיפה

קרית טבעון

קרית אונו

שוהם

רחובות

ירושלים

גליל

קרית שמונה

באר שבע

עפולה

אשדוד

צומת רעננה כפר סבא

הרצליה

קריון

נתניה

צורן

מודיעין

ראשון לציון

חולון

תל אביב

בגרויות, פסיכומטרי ומבחני קבלה
שכר לימוד: פרטי
מעונות: אין
כתובת: סניפים בכל רחבי הארץ

*התכנים בעמוד זה מתעדכנים אחת לכמה חודשים
סגור