טכניון- היחידה ללימודי המשך (חיפה, ת"א)

טכניון- היחידה ללימודי המשך (חיפה, ת"א) - מידע כללי

השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם
שם מלא:
טלפון נייד:
דוא"ל:
עיר:
ת.ז:
צילום טבע
תנאי רישום:
* ידע בנושאים הטכניים של הצילום והכרת מושגי בסיס בעולם הצילום (משתתפים שלא עברו קורס צילום של הטכניון יחוייבו בשאלון בקיאות)
* יש להצטייד במצלמת SLR (דיגיטלית או אנאלוגית) עם טווח עדשות מ-20 מ"מ ועד 200 מ"מ לפחות.
* יש להצטייד בחצובה.


תיאור התעודה:
תעודת גמר מטעם הטכניון, היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ.


משך הלימודים:
15 מפגשים

זמני לימוד:
לימודי ערב, יום לימודים מרוכז

תחומי לימוד:

קורס צילום טבע מיועד לבוגרים של קורס הצילום המעשי או לבוגרי קורס צילום מתקדם א' של הטכניוןאשר מעונינים להתנסות באופן רחב יותר בצילום טבע ובהתנסות תיאורטית ומעשית בנושאים ספציפיים של צילומי טבע. במהלך הקורס, המשתתפים יעסקו בנושאי צילום שונים כגון צילום עופות, צילום זוחלים צילום יונקים ועוד. במסגרת הקורס תתקיים סדנא בת יומיים באזור הנגב ומדבר יהודה. תכני הקורס רחבים מאוד ומתאימים לצלמים שרוצים התנסות מעשית בשטח בנושאי צילום מעניינים ומרתקים. הקורס כולל בתוכו מגוון רחב ביותר של נושאי צילום הטבע ומקנה למשתתפים יכולות מקצועיות בנושאי צילום שונים. כמו כן לרוב המפגשים המעשיים מתלווים אנשי מקצוע מתחום הצפרות והביולוגיה. תוכנית הלימוד של הקורס מתבססת על שנים של נסיון בתחום הוראת הצילום ומעניקה לחניכים את כל הכלים להפוך לצלמים מקצועיים.

מטרת הקורס היא הקורס להקנות ידע מעמיק בנושאי צילום שונים במקביל להתנסות מעשית אינטנסיבית מאוד. במסגרת הקורס המשתתפים לומדים בצורה תאורטית ומעשית את סוגיו השונים של צילום הטבע. ביקורת העבודות מעניקה למשתתפים את הכלים להפיק את המירב מהצילומים ולהשתפר מפעם לפעם.

תחומי הלימוד: ציוד לצילום טבע , צילום עופות , התנהגות עופות , צילום טבע כללי וספציפי לפי משפחות בעלי החיים וצמחים, צילום מאקרו , צפרות, לווי של צפר מומחה, הסתוות, פיתוח גישה אישית , טכניקות לכידה וצילום של זוחלים , צילום נוף , יחס נושא רקע , אסטרטגיה לצילום נכון לפי תנאי השטח , הבדל בין יונקי יום ליונקי לילה , ליווי של ביולוג בכיר מהפקולטה לביולוגיה בטכניון, הסתכלות על תמונות ולימוד תהליכים הבונים תמונה טובה, ביקורת עבודות.

הערות:
*הלימודים יתקיימו אחת לשבוע, כאשר כל מפגש אורך 4 שעות.
*בימי שישי יתקיימו לפחות 6 סדנאות, מחוץ לטכניון מתוך 15 המפגשים.
* מקום הלימוד:
חיפה: היחידה ללימודי המשך, בנין קנדה, קומה 2, חיפה.
מרכז: בית הדר דימול, ז'בוטינסקי 1, רמת גן.
* מועד פתיחת הקורס: 30.5.2012
*התכנים בעמוד זה מתעדכנים אחת לכמה חודשים
סגור