ירין שחף - בית הספר המוביל למקצועות היופי

ירין שחף - בית הספר המוביל למקצועות היופי - מידע כללי

בית ספר מס' 1 למקצועות האיפור

צור קשר עם מוסד הלימודים
1-700-50-60-80
או
השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם
שם מלא:
טלפון נייד:
דוא"ל:
עיר:
ת.ז:
קורס איפור מקצועי – מסלול PRO
תנאי רישום:
הלימודים במסלול זה אינם מותנים בידע קודם או כשרון ציור/רישום, הלימודים פתוחים בפני אלו המעוניינים באיפור כמקצוע ובאותה המידה בפני אלו המעוניינים בחוויית הלימודים כתחביב.

תיאור התעודה:
בסיום הקורס כל תלמיד העומד בדרישות הקורס מקבל כרטיס מאפר מקצועי המקנה הכרה בינלאומית, תעודת התמחות באיפור ערב ואיפור כלות, תעודת התמחות באיפור לצילומי סטילס ואיפור אופנה, ותעודת משרד התמ"ת.


משך הלימודים:
6 חודשים

תחומי לימוד:

המסלול של לימודי איפור מקצועי, הוא מסלול לימודי תעודה ומעניק ללומדים: צילומים בסטודיו מקצועי, ערכת מוצרים הכוללת את כל הפריטים שדרושים למאפר מקצועי, תמיכה וליווי אישי לאורך כל הדרך. הלימודים מכשירים את הבוגרים להתמחות באיפורי יופי, איפור כלות, איפור לאירועים ואיפור לתצוגות אופנה וצילומי סטילס. במסלול זה רוכשים התלמידים טכניקות מקצועיות, ובקו הגמר אף מגבשים טכניקה אישית משלהם. תכנית הלימודים נבנתה במטרה לאפשר לכל בוגר לשלוט, להשתלב מקצועית ולהצליח בתחום המעניין אותו ביותר.

תכנית הקורס מקיפה ויסודית וכוללת את כל ההתמחויות והידע הקיימים בעולם האיפור מקצועי, בין הנושאים: היכרות עם עולם האיפור, הכרת מוצרי איפור מקצועי בארץ ובעולם, הבחנה בין סוגי עור וטיפול נכון בעור הפנים, הבנת המבנה הפיזיולוגי של הפנים, התאמת איפור לאופי וצרכי הלקוח, שיווק עצמי, היכרות עם כל מוצרי האיפור של חברות איפור מקצועי, איפור יופי לכלות ואירועים, בסיס לאיפור יופי, תיקון מבנה עיניים: שקועות ובולטות, התאמת צבעים, איפורי ערב זוהרים ומיוחדים, טכניקות להישרדות ארוכה של האיפור, איפור לנשים מבוגרות, איפור לצילומי אופנה ופרסום, איפור לתצוגות ומופעי אופנה איפור לצילומי צבע ושחור-לבן,איפור גברים וילדים,פיתוח איפור על פי השראה, איפור תקופתי, איפור רטרו ועוד.  

המסלול המקצועי כולל ימי צילום, במהלכם צלם אופנה מתעד את עבודות התלמידים כפי שבוצעו על פניהן של מודליסטיות. תמונה ועוד תמונה יוצרות תיק עבודות מושלם, המהווה תנאי הכרחי להשתלבות בשוק .

הערות:
* התעודות מקנות הנחות והטבות בחנויות איפור מקצועי*התכנים בעמוד זה מתעדכנים אחת לכמה חודשים
סגור