מנהל עסקים וכלכלה - לימודי משאבי אנוש

מידע מקיף וחיפוש מוסדות לימוד ללימודי ניהול משאבי אנוש

ביקשת לסנן לפי:
תואר ראשון
+
מנהל עסקים וכלכלה
+
לימודי משאבי אנוש
+
באר שבע והדרום

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 2 מוסדות לימוד ובהם 2 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
המכללה האקדמית אשקלון
משכן ההשכלה הגדול והחשוב באזור הדרום
כתובת: יצחק בן צבי 12, ת.ד 9071 אשקלון, מיקוד 78211
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
תואר BA בלימודים רב תחומיים במדעי החברה
מכללת ספיר
המכללה האקדמית ספיר
כתובת: המכללה נמצאת ליד שדרות
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
בעמוד זה נמצאים 2 מסלולי לימוד בתחום לימודי משאבי אנוש , ב-2 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בלימודי משאבי אנוש אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
מידע נוסף
אין ספק שמשאבי האנוש הם חלק בלתי נפרד מהניהול השוטף. כל מנהל צריך להבין כיצד לנהל את כוח האדם עליו הוא ממונה ולהכיר את הגישות השונות הנוגעות לעניין. עבור כל סטודנט ללימודי מנהל עסקים התמחות במשאבי אנוש היא דרך נפלאה להבטיח כניסה חלקה לתפקיד ניהולי.

לא אחת נאמר כי מנהל טוב נקבע על פי העובדים שלו. ואם היחס שלו אליהם טוב, הם יעבדו טוב. מעבר לזה, גם הבחירה של כל עובד והיכולת של המנהל להתאים בין האדם לתפקיד המממש יותר מכל את הפוטנציאל שלו, יהפכו את המנהל עצמו לאיכותי יותר.

מנהל בעל ידע במשאבי אנוש מועיל מאוד לחברה בה הוא עובד. הוא חוסך תהליכים רבים הקשורים למשאבי האנוש, יכול לסייע למחלקת כוח האדם העמוסה גם כך, לקצר תהליכים ובעיקר – להבין ללב העובדים ולהפוך אותם למרוצים יותר. והכלל ידוע: עובד מרוצה הוא עובד טוב, שהופך כל ארגון לטוב יותר.

מי שישלב במהלך תואר שני ללימודי מנהל עסקים התמחות במשאבי אנוש, ייחשף למבנים הארגוניים ומקומם החשוב של העובדים במבנים כאלו, הדרכת עובדים בצורה נכונה, שליטה על העבודה היומיומית שלהם, דרכים לדרבון העובדים ולהוצאת המקסימום מהם וכאמור – גיוס ואיתור של עובדים מתאימים למשרות ספציפיות.

התואר השני במנהל עסקים המציע התמחות במשאבי אנוש מספק לסטודנט כמות ידע עצומה ורלוונטית לכל צעד שלו כמנהל. יש בתואר הזה אינספור תיאוריות ודרכים ליישומן, שעות עיוניות ושעות מעשיות רבות, לימוד אינטנסיבי להכרת עולמו של העובד וחומר רב שישמש את הסטודנט לאורך כל הקריירה שלו, לא משנה באיזה תפקיד יעסוק.

המוסדות המציעים לשלב במהלך תואר שני בלימודי מנהל עסקים התמחות במשאבי אנוש הם המכללה למנהל, המרכז ללימודים אקדמיים ובית הספר לניהול של אוניברסיטת חיפה. לא מעט מקומות מציעים גם תואר ראשון בתחום זה.

כדי להבין את העובד שלך כמו שצריך, עליך להיות מומחה. שלב במהלך לימודי מנהל עסקים התמחות במשאבי אנוש ותהפוך לכזה. אתר iLimudim יספק לך את כל המידע על המסלול

 
 
 

מחירון לימודים

שכ"ל אוניברסיטאי כ-12,000 ₪
קורס פסיכומטרי 8,000 - 4,000 ₪
קורס אנגלית 7,500 - 2,400 ₪
קורס עיצוב פנים 20,000 - 7,000 ₪
קורס ברמנים 5,000 - 2,700 ₪
קורס לניהול משרד 2,000 - 1,500 ₪
למחירי קורסים נוספים
 
 
 
סגור